Моє ароматне я. Serge lutens la religieuse

0
11

Всім привіт! 🍂

Я обожнюю парфумерію. Кожен флакон, що є в моїй скромній колекції ароматів, є для мене щось більшим, ніж просто парфумом. У кожному флаконі зберігається своя атмосфера, свій настрій.

Вибирати аромат для участі у флешмобі про своє парфумерному я довго не довелося. Рука моментально потягнулася до нього-до парфуму serge lutens la religieuse.

Цей парфум, як не дивно, я вибирала за відгуками. Відгуки я на нього читала довго, багато, поки не зрозуміла, що опис на 100% запало мені в душу. Але відгуки-відгуками, а познайомитися в живу з ароматом потрібно, тому було прийнято рішення їхати в косметичний магазин.

І, як виявилося, з вибором я не прогадала. Аромат дійсно виявився чудовим, заспокійливим, заколисуючим.

Парфум має основні чотири ноти: жасмин, мускус, ладан, цибетин. Належить до групи східних квіткових ароматів.

Мені не чужа церковна тема в парфумерії, я люблю аромат ладану — не дивно, що парфум мені полюбився.

Парфум у мене асоціюється з осіннім, або ж із зимовим лісом, коли природа вже засинає. І я люблю носити цей парфум восени, особливо якщо день дощовий, туманний, похмурий. В інші пори року аромат теж відмінно звучить і для мене, і на мені, але восени цей парфум створює особливу атмосферу. Аромат тихий, повторюся-заколисуючий, налаштовує на спокій. З таким парфумом хочеться зберігати свою внутрішню тишу.

В парфумі мені чути ноти ладану, жасмину. Жасмин не кричущий, не задушливий, а такий ніжний, солодкуватий, навіть крихкий. І ще виникає асоціація з зеленим жасминовим чаєм. Тварин нот не відчуваю, хіба що під кінець звучання парфуму, коли залишається мускусна база.

Ладан надає димність, готичність, якусь загадковість аромату.

Можливо для когось la religieuse здасться занадто холодним, відстороненим, для когось-занадто незрозумілим.

Я вважаю, що аромат геніальний своєю простотою. Він гарний, привабливий, інтимний — з ним не буде кілометрового шлейфу, не буде і такого моменту, що в приміщення спочатку заходить парфум, а слідом за ним — ви.

Стійкість у парфуму не надто велика: завдавши парфум рано вранці, до вечора я відчуваю відгомони мускусної бази.

La religieuse-це більше про особисте. Для себе.

І я дуже рада, що три роки тому придбала цей парфум. І щаслива їм користуватися всякий раз, коли хочеться спокою, трохи меланхолії і затишної атмосфери. Не уявляю ні себе, ні свій парфумерний гардероб без serge lutens la religieuse. Адже аромат дійсно божественний.

Дякую за те, що дочитали.