«останній сет чоловіка»: ірина хакамада овдовіла

0
13

Сьогодні, 15 вересня, стало відомо, що чоловіка відомої економістки і політика не стало. Володимир сиротинський, який з 2017 року керував проектом з вивчення англійської мови lingualeo, помер на 66-му році життя. Головною причиною раптового відходу виявилися проблеми з серцем, про це сайту super розповіли представники ірини.

Політик теж повідомила про смерть чоловіка, але незвичайним способом. Хакамада опублікувала в сторіс посилання на музичний сет чоловіка і коротко підписала його.

Останній сет чоловіка. Він пішов — — прокоментувала журналістка.

Шлюб з володимиром сиротинським для хакамади став четвертим. У 1997 році у пари народилася дочка марія, якій був діагностований синдром дауна.

Відносини між знаменитою журналісткою і бізнесменом з самого початку були вільними. Ірина не раз відзначала, що її шлюб з чоловіком досить міцний, незважаючи на те, що володимир міг проводити час і з іншими жінками.

Хакамада завжди тепло ставилася до чоловіка і навіть називала його своєю опорою і кращим другом, а хвороба дитини, про яку вони дізналися ще під час вагітності, не змогла зруйнувати їх шлюб.

Анастасія антоновська