Модні кольори осінь-зима 2021-2022, поєднання

0
64

Модні кольори осінь-зима 2021-2022 (нью-йорк), на думку експертів інституту кольору pantone, підкреслюють наше прагнення до універсальної колірній гамі, яка охоплює і пристосовує різні можливості нашого роздвоєного способу життя; кольору, які сприяють індивідуальному самовираженню, будь то розумне або незвичайне — вони охоплюють обидві сторони, сприяють спокою і зцілення.

«пропонуючи ряд прагматичних відтінків, наповнених бадьорять яскравими акцентами, палітра сезону осінь-зима 2021-2022 пропонує безліч можливостей, які підтримують наш спосіб життя, постійність переосмислення і обіцяють відродження», — сказала літріс ейсман, виконавчий директор pantone інститут кольору.

модна палітра осінь-зима 2020-20421

У цій статті ми постараємося висвітлити, представити відтінки модної палітри осінь-зима 2021 — 2022, а на прикладі поєднань, покажемо, як красиво, гармонійно вони поєднуються один з одним.

Колір егейського моря-глибокий, приголомшливий середньо-синій відтінок, який підійде всім кольоротипам — універсальний, як в повсякденному використанні, так і в поєднанні. Його сила в насиченості, складності і багатогранності. Строгість і неробство в одному відтінку.

Модний синій міканоса поєднується з кольором бліда трояндочка, шапочка фуксія, вогненний вихор, карміном, гарбузовим, солом’яним, старим золотом, оливковою, оливковою гілкою, весняним озером, чорничним, родонітовим, сирим цеглою, кореневим пивом, соєвим бобом, абсолютним сірим.

Модний жовтий колір-доброзичливий, радісний, оптимістичний сяючий жовтий колір обіцяє сонячний день, не дивлячись на погоду. Він хороший, як окремо, так і в композиції. Ви завжди зможете зробити його акцентуючим: в одязі або інтер’єрі.

Сяючий жовтий поєднується з блідою трояндочкою, західно-рожевим, вогненним вихором, коралово-помаранчевим, кукурудзяним, яскравим золотом, зелений лерпекона, оливковою гілкою, синім міканоса, темно-синім, родонітовим, сирим цеглою, кореневим пивом, абсолютно сірим, соєвим бобом.

Зелений лепрекона-чудовий трав’янистий відтінок, що символізує міфічних бісів, представлених в ірландському фольклорі. Він багатьом до лиця: насичений, але не помітний, холодний і помірно складний, кожен цветотип зможе знайти йому застосування. Дивовижна прикраса для інтер’єру, яка освіжає простір.

Зелений колір лепрекону поєднується з блідою трояндочкою, шапочкою фуксія, вогненним вихором, обліпиховою, гарбузовим, медовим, яскравим золотом, лаймом, коричнево-зеленим, синім міканоса, грозовим, родонітовим, сирою цеглою, кореневим пивом, абсолютно сірим, чорним.

Капелюшок фуксія-кокетливий, сміливий рожевий, сексуальний і спокусливий відтінок фуксії для сміливих, впевнених у собі жінок. Більш бліді відтінки фуксії підійдуть для не контрастного «літа«, більш яскраві — для» весни «і»зими». Фуксія завжди підніме настрій, підбадьорить і вселить оптимізм.

Колір «капелюшок фуксія» поєднується з блідою трояндочкою, ліловим, кольором кардинал, персиковим, морквяним, сяючим, яскравим золотом, зелений лерпекона, оливковою гілкою, синім міканоса, весняним озером, родонітовим, сирою цеглою, кореневим пивом, абсолютно сірим, чорним.

Ніжний, чарівний, романтичний рожевий відтінок, він привертає до себе своєю не замутненностью, яка дивовижно підтримує зовнішність кольоротипу «весна» — освіжає, надає бадьорості.

Колір бліда трояндочка поєднується з західно-рожевим, шапочкою фуксія, вогненним вихором, золотисто-мідним, цегляним, сяючим, яскравим золотом, зелений лерпекона, оливковою гілкою, синім міканоса, весняним озером, родонітовим, сирою цеглою, кореневим пивом, абсолютно сірим, кокосовим кремом.

Сирий цегла-це тепла, життєствердна висушена глина. Сонячна, позитивна, вона заповнює собою простір, оберігаючи і тонізуючи. Відтінок підійде для теплих кольоротипів: «весна» і «осінь». Тон доречний, як на відпочинку, так і в діловій обстановці.

Сирий цегла поєднується з блідою трояндочкою, шапочкою фуксія, вогненним вихором, мангом, персиковим, золотистим, старим золотом, зелений лерпекона, коричнево-зеленим, синім міканоса, весняним озером, родонітовим, сирим цеглою, кореневим пивом, абсолютно сірим, чорним.

Вогняний вихор-яскраво-червоний відтінок з динамічною присутністю, він освіжить будь-який образ. Класичний, чарівний, виключно святковий тон підійде тільки контрастною або теплою зовнішності: «весна», «зима».

Модний колір вогненний вихор поєднується з блідою трояндочкою, шапочкою фуксія, рубіновим, кораловим, жовто-помаранчевим, сяючим, зелений лерпекона, болотно-зеленим, весняним озером, синім міканоса, родонітовим, сирим цеглою, кореневим пивом, кокосовим крісмом, абсолютно сірим.

Родонітовий-це збалансований фіолетовий на основі синього кольору, який допомагає розкрити свій найвищий потенціал. Відтінок підсилює будь-який колір, що стоїть поруч, створюючи соковиті, колоритні образи. Він універсальний: стрункішою, підходить всім кольоротипу, доречний в будь-якій ситуації.

Родонітовий колір поєднується з блідою трояндочкою, орхідеєю, вогненним вихором, обліпиховою, цегляним, яскравим золотом, сяючим, зелений лерпекона, оливковою гілкою, весняним озером, синім міканоса, лавандовим, сирим цеглою, кореневим пивом, абсолютно сірим, кокосовим кремом.

Весняне озеро-тихий, спокійний сіро-блакитний тон, який навиває легке забуття і умиротворення. Він стриманий, лагідний, і навіть суворий, що дає йому можливість добре вписатися в ділову атмосферу, але при цьому, як складний, інтригуючий тон він підійде для домашнього і вечірнього гардероба. Колір-на-віч кольоротипу» літо «і»осінь».

Колір весняне озеро поєднується з блідою трояндочкою, ліловим, вогненним вихором, останнім подихом жако, мідним, гірчичним, блідим золотом, болотним, коричнево-зеленим, морською хвилею, синім міканоса, родонітовим, сирим цеглою, кореневим пивом, соєвим бобом, абсолютно сірим.

Кореневе пиво-трав’яний коричневий тон, що символізує кореневу кору дерева сассафраса. Густий, ситний відтінок природного походження може стати частиною стилю кежуал, він зігріє в холодну погоду і підніме настрій в теплу. Ідеально впишеться в осінню гаму, підійде «літньому» і «осінньому» кольоротипу.

Модний колір кореневе пиво поєднується з блідою трояндочкою, шапочкою фуксія, вогненним вихором, золотисто-мідним, рудим, медовим, старим золотом, зелений лерпекона, оливковою гілкою, весняним озером, синім міканоса, родонітовим, сирим цеглою, шоколадним, абсолютно сірим, соєвим бобом.

Модний білий: pantone 11-1007 кокосовий крем

Кокосовий крем — густий, насичений, оксамитовий білий колір з рожевим подтоном. Вишуканий, незвичайний, він привернуть до себе увагу і створить гармонійні поєднання на основі контрасту подтона. Як складний, витончений тон він підійде для не контрастною зовнішності.

Модний колір кокосовий крем поєднується з блідою трояндочкою, шапочкою фуксія, вогненним вихором, мангом, мідним, грушевим, жовтим золотом, зелений лерпекона, оливковою гілкою, весняним озером, синім міканоса, родонітовим, сирою цеглою, оливковою гілкою, кореневим пивом, абсолютно сірим, темно-сірим.

Абсолютно сірий-безтурботний, надійний тон, який вселяє спокій і стабільність. Це перш за все класика: зрозуміла і практична. Як базовий тон він може стати основною капсульного гардероба, легко поєднуючись з усіма соковитими відтінками осінньої палітри. Світлий, сріблястий-він не наганяє тугу, але вносить м’якість і легкість в образ.

Абсолютно сірий колір поєднується з блідою трояндочкою, шапочкою фуксія, вогненним вихором, гарбузовим, жовто-помаранчевим, старим золотом, сяючим, зелений лерпекона, оливковою гілкою, весняним озером, синім міканоса, родонітовим, сирим цеглою, кореневим пивом, соєвим бобом, кокосовим кремом.

Соєвий боб-це м’який і приємний світлий бежевий відтінок з вираженим жовтим подтоном, що робить його схожим на пісочний. Він прагне до золотого, добре їм доповнюється. Відтінок підійде в основному «весняного» кольоротипу, як в діловому, так і у вечірньому гардеробі.

Колір соєвий боб поєднується з полуничним, шапочкою фуксія, вогненним вихором, персиковим, золотисто-мідним, сонячно-жовтим, жовтим золотом, зелений лерпекона, оливковою гілкою, синьо-зеленим, синім міканоса, родонітовим, сирим цеглою, кореневим пивом, абсолютно сірим, чорним.

Модний хакі: pantone 18-0527 гілка оливи

Гілка оливи — зі смаком оформлений зелений відтінок — символ зростання. Це приглушений, природний, трав’янистий тон, складний іБлагородний, який добре виглядає на шовку, оксамиті, лляної тканини, прекрасно поєднується з золотом і всієї осінньої гамою. Складний, вишуканий відтінок не підійде тільки для кольоротипу»зими».

Модний колір гілка оливи поєднується з блідою трояндочкою, шапочкою фуксія, вогненним вихором, капелюшок світло-персиковим, оранжево-кораловим, медовим, старим золотом, зелений лерпекона, сіро-зеленим, сіро-синім, синім міканоса, родонітовим, сирим цеглою, кореневим пивом, абсолютно сірим, чорним.