«моя отаманша» поліна гагаріна потішила передплатників відео з співаючою дочкою

0
21

Малятко не тільки співала, а й акомпанувала собі на фортепіано.

Поліна гагаріна розвеселила шанувальників роликом за участю чотирирічної дочки мії. На ньому дівчинка весело била по клавішах фортепіано, попутно виконуючи заводну пісню.

— повідомила співачка.

«вірус називається «рамштайн» 😂 🤟 , «якнайшвидшого одужання принцесі ❤ ️ не хворійте!», «вона така милашка, вся в вас, поліна 😍 » «» яка вона красива нехай одужує скоріше«,» нехай міюша одужує, виконання шикарне 👏 🔥 «, » вона дуже талановита дитина росте! 🙌 🙌 «, «зміна підростає 😂 . Жанр тільки трохи інший 😂 . Якнайшвидшого одужання міюше ❤️ »,

– висловилися фанати.

Відзначимо, що мія, дійсно, не проти повторити мамин співочий успіх. Відомо, що дівчинка відвідує заняття з вокалу, і, незважаючи на юний вік, демонструє непогані успіхи. Крім того, спадкоємиця зірки завжди готова скласти їй компанію в танцях.

13-літній син артистки андрій також володіє хорошим голосом, слухом і відмінно грає на фортепіано. Цього року він закінчив музичну школу. Підліток вже кілька разів виходив з мамою на сцену.

Нагадаємо, андрія зірка народила в першому шлюбі з актором петром кисловим, батьком мії став недавній екс-чоловік виконавиці, фотограф дмитро ісхаков. Нещодавно він подав на співачку до суду, відстоюючи своє право регулярно бачитися з обома дітьми.

Раніше знаменитість вивезла дочку за кордон, незважаючи на заборону колишнього чоловіка.