Надзвичайно дорого, але модно: колготки з логотипами chanel і gucci

0
19

Ні для кого не секрет, що модниці готові витрачати мільйони на трендові позиції, щоб встигати за модою і виділятися з натовпу. Проте деякі речі мають властивість по-справжньому дивувати співвідношенням початкової вартості виробництва і ціною в бутіку. Так і сталося з модними колготками з логотипом.

Спочатку дану модель представив модний будинок gucci. Колготки, посипані емблемою бренду, відразу ж стали впізнаваним маст-хевом. Необхідно визнати, що задумка дуже цікава. Такі колготки є акцентом в образі, вони додає аутфіту притягують погляд деталей. При бажанні вони можуть легко увійти в базовий гардероб.

Пізніше тренд підхопили chanel і випустили колготки з логотипом свого бренду, проте вони зробили їх в більш мінімалістичному стилі. Ледве помітні значки будь-якого образу додадуть шику.

фото@vesppauфото@cassandra.сучасні модниці вважають за краще носити цей тренд з однотонними спідницями, шортами і сукнями довжини міні, щоб не створювати безліч акцентів в одному цибулі. Вибір міні-довжини можна пояснити також бажанням продемонструвати свою модну обновку. Шукайте стильні образи з цими трендовими колготками в галереї!

+13

Анна морозова