Нові подробиці здоров’я лайми вайкуле: як вона впоралася з депресією і схудла на 10 кілограмів

0
23

Здається, вже кому-кому, а лаймі вайкуле повинні бути чужі смуток і сентименти. Артистка, яка пережила онкологію, змогла зберегти популярність в нових реаліях шоу-бізнесу, активно гастролює і випускає концертні програми, повинна бути зібрана і проактивна. Але виявилося, що пандемія і пов’язана з нею самоізоляція позначилися і на душевному стані «залізної леді» — як тільки всіх замкнули по домівках, звикла до швидкого ритму життя співачка занурилася в депресію.

Разом на стоп довелося поставити весь звичний спосіб життя. А який є легкий спосіб впоратися з сумом? заїсти чимось смачненьким. Ним вайкуле і скористалася. Вона налягала на солодку і шкідливу їжу, через що швидко набрала 10 кілограмів. А такий набір маси, на думку вайкуле, був для неї істотним.

» але потім взяла себе в руки. Почала бігати, дуже багато їздила на велосипеді, і кілограми пішли. Депресії теж більше немає«, — зізналася лайма в програмі»вечірній ургант».

Також виконавиця «вернісажу «розповіла, що вона бере участь у проекті» голос 60+» в якості судді. Так, вона вибрала тактику не тиснути на учасників, адже їм і так сильно діставалася від дмитра нагієва.

«задає їм питання:» а можете зробити те, а можете сісти, лягти?..»але ж найголовніше, що вони дожили до цього віку — і дожили з музикою», — поспівчувала їм зірка.

Нагадаємо, раніше виступ одного з учасників проекту — 80-річного миколи дятчина — зворушив і вразив глядачів. Під час сліпих прослуховувань віковий конкурсант виконав пісню олександра сєрова «я люблю тебе до сліз». Номер так вразив членів журі, що по черзі до любителя-артиста повернувся кожен з них.

Лайма вайкуле зізналася, що захоплена голосом виконавця. На запитання наставників про вік дятчин відповів, що йому «два по сорок».