Клексан і виділення

0
18

Знову я з запитаннями.

Виписали мене з лікарні, знайшли ембріон з сб+,крові немає, ось і вільні, ваші виділення ж — не тече по ногах червона кров. Так що йдіть додому.(про знаходження в лікарні і суперечки з лікарями окрема тема)

Вчора була у свого лікаря, зробили узд на хорошому апараті. Сльозу пустилаколи включили сердечко послухати) моя креветочка відповідає всім параметрам і термінам. Відшарувань немає, гематом немає, тонусу немає. Все ідеально по узд. Як сказала моя лікар,якби не знала, що у тебе, підкопатися ні до чого. Але виділення у мене так і тривають,то кровит, то темно коричневі, як з дрібними ошметочкі. Не рясні, під час туалету. Лікар сказала здати ще раз гемостаз, що власне я і зробила сьогодні. Зв’язалася з хорошим гемостазіологом, він солідарний з моїм лікарем. Повертаємо клексан, скасовуємо транексам (пила його аж 2 тижні ). Ще через низький прогестерону були призначений дюфастон і прогік в уколах, судячи з аналізу підняли його добре і уколи сказали скасовувати. Метипред продовжуємо пити.

Дівчатка, хто ставив клексан під час мазні такий ? боюся, що знову кров ліванет…і взагалі від чого можуть бути такі виділення, якщо по узд ідеально все ??? чи є приклади тут у нас з подібними ситуаціями і проблемами?буду рада будь-яким прикладам і порадам.

Аналіз свій прикріплюю.