Око з нього не зводить: каньє і кім зняли на побаченні

0
21

Кім і каньє оголосили про те, що розлучаються, на початку цього року. Шанувальникам зіркового подружжя це спочатку здалося жартом. Незважаючи на всю свою епатажність, кардашьян і уест були по-справжньому міцною парою.

Кім прощала каньє багато: його необачні висловлювання, дивні витівки, мирилася з біполярним розладом чоловіка, яке той не бажав визнавати.

Каньє ж у всьому і завжди підтримував дружину. Його не бентежили ні провокаційні фото, які так любила викладати на загальний огляд кім, ні її бажання перетворити все життя в реаліті-шоу.

Але потім кардашьян зізналася, що просто втомилася. «чесно кажучи, у мене вже не залишилося на це сил. Він заслуговує когось, хто буде підтримувати кожен його крок… Я відчуваю себе чортовою невдахою, це вже третій шлюб… Але я хочу бути щасливою», — розплакалася кім в ефірі реаліті-шоу.

Хоч чутки про нові романи і кім і каньє з’являються регулярно, цю пару останнім часом все частіше помічають разом. Наприклад, в кінці серпня вони взагалі відтворили весільну церемонію на презентації нового альбому репера dondra.

А зараз папараці зняли кардашьян і уеста на таємному побаченні в ресторані нобу в малібу. І кім не відводила очей від колишнього чоловіка. Втім, той теж виявляв непідробний інтерес.

З ресторану пара, до речі, поїхала разом. Може бути, це початок нового етапу відносин? до речі, офіційно розлучення кім і каньє ще не завершено, вони просто подали заяву. І цілком можуть відіграти все назад.

Ось як ця пара виглядала разом раніше

+3

Ліда буслаєва