Бодіфлекс з Грір Чайлдерс струнка фігура за 15 хвилин

0
150

Історія цієї жінки мене тоді дуже вразила. Вона змогла перетворитися з товстушки в струнку підтягнуту жінку, займаючись всього 15 хвилин в день достатньо легкими вправами для схуднення. І при цьому не потрібно було себе обмежувати в їжі або сидіти на дієтах.

Бодіфлекс з Грір Чайлдерс (струнка фігура за 15 хвилин) — це класична програма для самостійних занять бодіфлексом, що не вимагає яких-небудь пристосувань і тренажерів, безкоштовна і дуже коротка.

Цю статтю я практично «написала» під час виконання вправ бодіфлекса, так як під час занять, особливо переконуєшся в ефективності і простоті цих вправ для схуднення.

Якщо ви будете робити вправу за вправу без перерви в часі, не розтягуючи його на годинник, ефект буде більше, помітите, як частішає дихання, як ніби ви займалися в кардиозале. Це теж показник ефективності бодіфлекса.

Переваги заняття бодіфлексом

  • Підходить для всіх. Навіть ті, хто не можуть виконувати складні вправи багатьох програм для схуднення, легко освоюють цю гімнастику.
  • Неймовірно заряджає енергією на весь день. Бодіфлекс вранці допомагає швидко «прокинутися», з’являється гарний настрій.
  • Прискорює обмін речовин, що після 35 для багатьох стає справжньою проблемою.
  • Добре допомагає при тяжкості в животі. Згадайте, що радять педіатри, коли у маленьких дітей болить і здувається животик — потрібно гладити живіт за годинниковою стрілкою, злегка натискаючи. Так як ми вже «великі», погладжування нам не допоможуть, а вправи бодіфлекса – це ще й хороший масаж внутрішніх органів.
  • Бодіфлекс робить м’язи більш еластичними, це відчувається вже після першого заняття.
  • Усувається в’ялість шкіри, зменшує целюліт. Чесно кажучи, не зустрічала гімнастику, де включені ще й вправи, підтягують м’язи а також шкіру обличчя і шиї.
  • За рахунок того, що ви виконуєте дихальні вправи, йде хороша стимуляція не тільки м’язів живота, але також і м’язів шлунка. Це особливо важливо для тих з нас, хто любить добре поїсти. Розтягнутий шлунок, при систематичному виконанні гімнастики бодіфлекс, починає поступово скорочуватися, потреба у великій кількості їжі значно зменшується.
  • В першу чергу починають зменшуватися розміри талії і живота. Це пов’язано з тим, що під час виконання вправ бодіфлекса, ми глибоко втягуємо живіт десь близько 50 разів. Йде активна стимуляція в області талії і живота. З часом ви почнете ловити себе на тому, що в звичайному житті вже інтуїтивно втягуєте живіт, не роблячи собі нагадувань.
  • Добре прочищається горло і носові пазухи, особливо це важливо для тих, хто часто хворіє нежиттю. Ті, хто займаються вокалом, кажуть, що вправи бодіфлекс допомагають співати без особливого напрягу», не відчувається такий великий навантаження на голосові зв’язки, як раніше.

Джерело: http://drpepper.org.ua/