Пелагея допомогла колишній дівчині телегіна вибити аліменти на кинутого сина

0
10

Модель євгенія ноур виграла суд у івана телегіна, колишнього чоловіка співачки пелагеї. Дівчина три роки перебувала у відносинах з хокеїстом і навіть народила від нього сина, але спортсмен залишився до дитини байдужий. Тепер же йому доведеться виконувати свої зобов’язання і офіційно утримувати хлопчика.

Іван телегін і євгенія ноур розлучилися, коли дівчина була на останніх місяцях вагітності. Чоловік поставив крапку у відносинах і бачив дитину після народження всього один раз — коли марку було два тижні.

Євгенія не наполягала, та й у свідоцтві про народження дитини в графі «батько» поставила прочерк.

Гроші на життя вдавалося заробити самій. На що живе синочок, як одягається, що їсть, — ці питання не хвилювали телегіна навіть тоді, коли євгенія в пандемію втратила роботу у фітнес-центрі.

Саме в цей момент їй допомогла пелагея і підтримала молоду маму в судових вимогах.

«вимоги позивача задоволені частково, встановлені виплати в розмірі 1/6 з частини заробітку або іншого доходу», — прокоментували «стархіту

Євгенія просила перераховувати їй 25% від доходів чоловіка, але суд знизив виплату, так як цю ж частину вже отримує дочка від співачки пелагеї.

Швидше за все, аліменти артистці теж зменшать до 16,5% або 1/6. Але навряд чи той факт, що частина коштів буде йти на утримання хлопчика, засмутить співачку. Вона вже давно спілкується з євгенією і саме артистка допомагає їй фінансово.

Турботи матері-одиначки близькі співачці. Пелагея теж ростить від хокеїста дочку таїсію і вже більше року судиться з екс-чоловіком за майно і аліменти. Чоловік на рідкість» педантично » відноситься до матеріальних виплат своїм рідним дітям.

Євгенії ж довелося зробити тест днк, доводячи спорідненість сина з його батьком. Тест був позитивним, і хокеїстові не було представлено можливості відмовитися від спорідненості зі своєю кровинкою. Правда, на цьому спорідненість і закінчилося.

» пелагея вважає, що в цій ситуації важливо зробити все за законом, щоб у мене була хоч якась стабільність. Незважаючи на те, що частка на її дочку в цьому випадку зменшиться, вона підтримує мене в цьому як мати. Адже їй теж довелося через суд оформляти відповідальність івана перед дитиною», — зазначила євгенія ноур.

123…12

Історія кохання співачки пелагеї з хокеїстом збірної росії і московського цска іваном телегіним почалася зі скандалу

дивитися галерею