Перше свято за 5 років: микола басков відзначив ювілей з пугачовою і мілохіним

0
18

15 жовтня «золотий голос росії» микола басков святкував своє 45-річчя. Ювілей пройшов весело і з воістину королівським розмахом. Народний артист зібрав усіх найпопулярніших зірок-шоу бізнесу — від дані мілохіна до алли пугачової. Разом з колегами він танцював під улюблені хіти і веселився.

Як відомо, це перший раз за останні кілька років, коли співак вирішив так широко відзначити свій день. Через смерть батька, яку іменинник особливо сильно переживав, він п’ять років не міг прийти в себе і дозволити святкувати навіть найважливіші події.

На святі також була ще й мама іменинника. Жінка підтримала улюбленого сина в будь-яких починаннях і побажала йому підкорювати все нові і нові вершини.

За улюбленою традицією знаменитих артистів, день народження перетворився на справжнісінький концерт-з танцями (як активними веселими, так і повільні романтичні) і живим виконанням хітів ювіляра. На тематичному концерті зі своїми піснями виступали поліна гагаріна, григорій лепс, максим галкін і багато інших зірок.

Всі гості поводилися максимально розкуто, викладали найцікавіші моменти в соцмережі, щоб зарядити своєю енергією передплатників.

А ще був двометровий позолочений торт! гігантське диво кондитерського мистецтво відразу ж привернуло всю увагу гостей вечора.

Не знаємо, наскільки такий десерт смачний, але виглядає дійсно вражаюче. Шедевр кулінарії став головним об’єктом для фотосесій і прикрасив не тільки ресторан, а й сторіз запрошених друзів ювіляра.

Про отримані подарунків ювіляр вирішив поки що не поширюватися. Для багатьох гостей вибір презенту став особливим-дуже важко здивувати людину, яка і сама може собі дозволити собі взагалі все.

» питання про те, що подарувати баскову, складний, тому що це така самодостатня людина і у нього є все! він робить завжди прекрасні подарунки друзям, тому тепер у нас всіх буде проблема», — зізнавався близький друг іменинника олександр буйнов.

Немає нічого ціннішого, ніж теплі слова від улюблених шанованих колег. Інші артисти і друзі музиканта після його виступу по черзі піднімалися на сцену, щоб публічно привітати миколу і піднести йому музичний подарунок.

Женя мацынина