Після новин про зради вілл сміт зізнався у відкритих стосунках з дружиною

0
23

Вілл сміт і джада пінкетт-сміт разом вже дуже давно — ні багато ні мало з 1997-го. Це дуже солідний термін для шлюбу, а вже для голлівудського — тим більше. Як же ці відносини досі тримаються на плаву? нагадаємо пару цікавих моментів.

Рік тому вілл прийшов на зйомки youtube-шоу своєї дружини після того, як 30 червня репер аугусто алсіна заявив, що досить довго зустрічався з джадою з повного схвалення уїлла сміта, оскільки на той момент вони перебували у вільних відносинах.

» я роками віддавав всього себе цим відносинам, і я дуже, дуже сильно її люблю», — говорив репер.

Вілл під час зйомок red table talk заявив: «однією з причин, за якими я захотів сісти за цей стіл, стали заголовки в змі. Ми спеціально ніколи нічого не говорили. «джада сказала», «вілл сказав» або «сміти сказали» — це неправда. Ми навмисне ніколи нічого не коментували. Тільки за цим столом справа дійшла до того, що ми щось говоримо».

Тоді джада зізналася, що аугусто не брехав — він і правда перебував з нею у відносинах. Сталося це тоді, коли подружжя взяли паузу і були на межі розлучення.

» я також хочу прокоментувати чутки про те, що ти нібито дав на це свою згоду, хоча таку згоду в даній ситуації може давати лише одна людина — я сама. Думаю, аугусто намагався донести до всіх той факт, що він не руйнував чийсь шлюб і що наше розставання з тобою було обопільним. Ми безумовно випробували всі можливі способи піти один від одного-але в підсумку зрозуміли, що це неможливо…»

Вілл відповів, що пробачив дружину. «ми перебуваємо в жахливому довічному шлюбі», — підвів підсумок сміт і жартівливим жестом вдарив кулаком об кулак джади.

Це, втім, ще не все. Вілл і сам був не без гріха. Він теж зрадив дружині, і зараз дуже шкодує про це. «радий, що я зміг зробити цю помилку. Але я не хотів би проходити через це знову » » — зазначив сміт.

Цікава сімейка, чи не так? так от. Днями зірка «аладдіна» в новому інтерв’ю для gq знову торкнувся теми непростих відносин з дружиною.

» джада ніколи не вірила в традиційний шлюб. У джади є члени сім’ї, у яких були нетрадиційні відносини. Так що вона росла зовсім не так, як ріс я. Було багато дискусій на тему того, що таке досконалість відносин. Який ідеальний спосіб взаємодії в парі? для більшої частини наших відносин ми вибрали моногамію, але ми не думали про неї як про єдиний варіант ідеальних відносин».

Актор також зазначив, що прагнення до правди — єдиний для нього спосіб бути щасливим у цьому житті. «ми дали один одному довіру і свободу з вірою в те, що кожен повинен знайти свій власний шлях. І я нікому не пропоную йти тим самим шляхом. Але свобода, яку ми дали один одному, і безумовна підтримка для мене є вищим визначенням любові»,-сказав 53-лений актор.

Вілл і джада, нагадаємо, виховують двох спільних дітей, дочку віллоу і сина джейдена. У вілла також є старший син трей від першого шлюбу.

Анна миллионова