Справка 86 форма/у

Медична справка 86 форма/у надзвичайно затребувана серед людей, яким необхідно пройти медичний огляд. Є висновком комісії лікарів про загальний стан здоров’я людини: наявності хронічних або запальних захворювань. Один з найбільш затребуваних видів довідок, тим більше, що довідка 86 видається без проходження лікарів !

Терміново знадобитися довідка 086 може при вступі у ВУЗ або для працевлаштування. Якщо ви не бажаєте витрачати кілька днів на оформлення цієї меддовідки, здавати аналізи і проходити інші процедури, замовте його у нас, і ми виготовимо для вас необхідні вами сороки.

До нас часто звертаються люди, у яких є час на відвідування лікарів, але вони не впевнені, що результати обстеження приведуть до позитивного професійно-консультативного висновку. Наприклад, при проходження флюорографії можуть виявитися якісь фізіологічні відхилення від норми, які і відобразить довідка форми 086у. І навіть якщо людина почувається добре, його можуть не взяти на роботу або відмовити у зарахуванні у навчальний заклад. Це може обернутися чималою проблемою, якої можна уникнути, якщо звернутися за допомогою в нашу компанію.