» ти — наш космос»: дочки юлії пересільд зустріли її після повернення на землю

0
20

Досі не можемо повірити в реальність події, але актриса юлія пересільд і режисер клим шипенко дійсно побували в космосі і повернулися звідти — цілими і невридимими. 12 днів вони провели на міжнародній космічній станції, де відзняли частину сцен для фільму «виклик». Перші кадри, до речі, були зроблені в перші хвилини знаходження кінокоманди всередині ракети-так що нас чекає воістину неймовірна картинка, коли фільм вийде на екрани.

19 жовтня юлія і клим взяли участь в онлайн-конференції, де поділилися враженнями про незабутній досвід перебування на мкс, а також поскаржилися на труднощі, з якими зіткнулися під час польоту. За словами пересільд, вже після повернення на землю вона «металася» між двома полярними настроями-тугою за красою поза гравітацією і трепетом перед довгоочікуваною зустріччю з улюбленими дочками. Артистці довелося пройти реабілітацію, перш ніж медики відпустили її додому.

Впевнені, возз’єднання з сім’єю було дуже емоційним! але все це залишилося за кадром, а нам було представлено лише фінальне фото — мама-актриса опублікувала спільний знімок з 12-річною ганною і 9-річною марією.

«мої красуні зі мною», — підписала фотографію юлія.

Старша дочка юлії, до речі, вже веде свій instagram. У ньому вона регулярно публікує фотографії зі знаменитою матір’ю.

» мамо, ти-герой! тому що те, що ти зробила, можуть одиниці! і хто б що не говорив, що це не правда і так далі, головне, що ти і багато людей знають, що це правда! справжнісінька! ти правда космічна мама! я тебе обожнюю! ти-наш космос», — написала анна.

До речі, вона була на байконурі, стежила за всім, що відбувається і з великим ентузіазмом роздавала інтерв’ю федеральним каналам. Точно піде в артистки!

Обидві дочки пересільд народжені в союзі з режисером олексієм учителем. Вони познайомилися в 2008 році, коли кінематографіст шукав актрису на головну роль свого фільму «полонений». Вибір припав на молоду красуню-блондинку, якій на той момент було всього 24 роки.

Відтоді саме юлія, яка на 33 роки молодша за олексія юхимовича, стала для шановного режисера музою. А найголовніше-коханою жінкою! не можемо не згадати той факт, що на момент їх знайомства вчитель ще перебував у шлюбі з кірою саксаганської. Можливо, саме тому юлії довгий час доводилося приховувати своє особисте життя.

Через рік після першої зустрічі з режисером юлія народила первістка — дочку аню. А ще через чотири роки на світ з’явилася маша.

Про батька своїх дітей пересільд розповіла лише в 2017 році, коли про її роман з кінематографістом говорила вся країна. Цікаво, що дочкам актриса дала своє прізвище.

» батько моїх дітей — олексій учитель. І звичайно, олексій хороший батько, який піклується про дочок. Я дійсно ненавиджу говорити про особисте життя… » — пояснювалася зірка.

Пара намагалася якийсь час жити на одній території і займатися вихованням спільних дітей. Ось тільки пропозиції руки і серця артистка так і не дочекалася. Розлучення вчителя з законною дружиною, до речі, теж-чоловік як і раніше офіційно перебуває в шлюбі з кірою саксаганської.

У 2020-му змі почали писати про розставання кінорежисера і актриси і несподівано заговорили про її стосунки з самим романом абромовичем. Як відомо, тоді мільярдер розлучився з дашею жуковою і став офіційно вільним чоловіком.

123…21

На даний момент у фільмографії юлії пересільд близько 70 робіт. Світову популярність їй принесла участь в картині, яка поки навіть не вийшла

дивитися галерею

Женя мациніна