В ногах правда: чому грузинські «бантики» mach&mach скинули аміну муадді з модного олімпу

0
27

Якщо у вас є улюблений серіал, переглянутий тисячу разів, то ви напевно навчилися визначати сезон по зачісці головного героя. Фанати «гаррі поттера «можуть безпомилково дізнатися частину фільму з укладання (або її відсутності) емми уотсон, а шанувальники» теорії великого вибуху» легко обчислюють епізод по довжині волосся кейлі куоко.

Ми ось так само просто навчилися визначати місяці цього 2021 року по фотографіях зі світських заходів. Вся увага на ноги! у них, всупереч приказці, вся правда. У травні ми обговорювали, як чарівні туфлі звели зірок з розуму: ольга бузова не влізла в прозорі човники amina muaddi, а вікторія боня виставила скарб на продаж — не підійшов унікальний розмір.

Кришталеві туфельки наповнили російський ринок, пропонуючи аналоги за півтори тисячі рублів. Враховуючи, що первісна вартість човників перевалює за 80 тисяч, пропозиція виглядала абсолютно шокуючою.

Туфлі amina muaddi пішли на другий план так само швидко, як стали головним предметом бажань столичних модниць. Найбільш просунуті фешіоніста миттю перевзулися в» бантики » mach&mach, які вже вигуляли кайлі дженнер, дуа липа, кеті перрі і олена пермінова.

Вийшла дуже кумедна ситуація: ті, хто застрибнув в останній вагон з туфельками на підборах-чарці, на старті програли тим, хто першим приміряв новинку з бантом.

Особливо це було помітно на «новій хвилі»: одні зірки спішно доношували прозорі човники amina muaddi, змінюючи їх на кольорові версії кожен день (щоб встигнути показати всю колекцію, поки вона не пішла в модний неліквід). А найпрогресивніші гордо крокували по доріжці в double bow грузинського бренду mach&mach. Аміну помітно потіснили на модному олімпі за лічені тижні.

Так що це за бантики, що підкорили весь світ і змусив терміново перевзуватися всю модну армію країни?

Сестри ніна і гванца мачарашвілі тонко відчули, чого хочуть жінки, які пережили пандемію в світшотах і спортивних брюках — свята! тією ж ідеєю керувалася аміна муадді, створюючи на вигляд не практичну, але до неможливості витончену взуття. Сестри мачарашвілі усипали свої туфлі стразами, блискітками і кристалами, зробивши реальну версію казкових «черевичок», про які мріють дівчатка.

Деякі помилково думають, що ніна і гванца просто скопіювали аміну з її навмисною святковістю, але це не так: дизайнери заснували свій бренд в далекому 2012 році і ще тоді поставили на чільне місце казковий елемент. Блискучі сукні-сіточки, різнобарвне хутро, блискучі у всіх сенсах аксесуари — ось сильна і стильна сторона mach&mach.

Сестри кілька разів брали участь в тижнях моди, але всесвітню популярність придбали в минулому році. Ідеально збіглися шикарне надмірність бренду і бажання жінок позбавити від пандемійної нудьги — ось вам клатч в руки і босоніжки з подвійним бантом на ноги. Модель double bow стала знаковою для кожної колекції взуття, тому саме з неї модниці починають своє знайомство з mach&mach.

Меган фокс і кайлі дженнер вже блиснули в своїх новеньких босоніжках, а кеті перрі взагалі з ніг до голови одягається в mach&mach. Забавно: шалену популярність бренд знайшов в пандемію і сам став такою. Назва, до речі, походить від прізвища сестер — мачарашвілі.

Для незвичного західного покупця слово занадто довге, тому дизайнери вкоротили його і продублювали — їх же все-таки двоє. Хід вийшов відмінним: не знаємо жодне модне видання або сайт, який ще не пожартував над тим, що любить туфлі mach&mach very much.