«валя відчувала відхід»: вдівець легкоступовий розповів про останні дні життя артистки

0
5

30 грудня знаменитій «ягоді малині» валентині легкоступовій виповнилося б 56 років. До цієї дати вона не дожила півтора року, 14 серпня 2020-го артистка померла в московській лікарні.

Юрій фірсов, вдівець виконавиці, прожив з нею трохи більше шести місяців. Його досі звинувачують у загибелі співачки, але у слідства претензій до чоловіка не було.

Довгий час фірсов мовчав, але перед днем народження легкоступової нагадав про себе. Чоловік вирішив відмовитися від своєї частки в московській квартирі і заміському будинку дружини.

Каже, що так чесно. Мовляв, відразу не хотів нічого брати, але коли анетта і матвій стали поливати його брудом, образився.

» тепер поступаю по совісті. Моя частка у спадщині оцінюється в суму близько 11 мільйонів рублів — це частка в московській квартирі і заміському будинку», — ділиться юрій фірсов.

Юрій фірсов згадує, що співачка ніби передчувала свій швидкий відхід і навіть була в церкві, щоб купити книгу про те, як правильно причащатися і сповідатися перед смертю. Але себе в її загибелі він не звинувачує, вважає, що стався «фатальний збіг обставин».

«я винен у тому, що недогляд за нею. Якийсь фатальний збіг обставин. Став вірити в долю, зумовленість. Кожному з нас, ймовірно, відміряний свій термін. Валя ніби інтуїтивно відчувала відхід, часто заговорювала про смерть. А вже після її відходу я знайшов в бічній кишені її сумки книжечку про те, як правильно причащатися і сповідатися перед смертю. Вона ніби знала, що скоро піде», — ділиться чоловік з news.ru.

Яхтсмен зараз живе в туреччині і намагається налагодити своє життя, сподівається, що зустріне нову любов, намагається заробити, відновити свою репутацію.

» зіпсували щось пристойно мою репутацію, людську і чоловічу. Друзі мої-розумні люди і все розуміють. А ось незнайомі досі ні-ні та й напишуть мені в соцмережах якусь маячню. Якась люба пупкіна_68 мені пише: «ви альфонс, юрій. Це точно. А ще ви схожі на трампа, і зуби у вас білі, фу», — розповідають чоловік.