«вовк з уолл-стріт» та інші: як виглядали герої фільмів, заснованих на реальних подіях

0
15

Для зйомок багатьох картин за основу беруть не тільки реальні історії, а й реальних людей. Деякі режисери витрачають багато місяців, а іноді і років на підбір акторів, які поєднують в собі риси обличчя реальних героїв.

Наскільки добре чи погано вдалася іменитим кінодіячам це завдання-дивись нижче!

» одного разу … В голлівуді» (2019)

шерон тейтфотоlegion mediaмарго роббіфотоlegion media

Марго роббі дісталася роль убитої в 1969 році дружини режисера романа поланскі шерон тейт. У актрис дійсно є схожі риси обличчя, але ідеально схожими їх точно не назвеш.

» всесвіт стівена хокінга» (2014)

Едді редмейн настільки схожий на легендарного вченого стівена хоккінга в молодості, що весь фільм не покидає відчуття, що це правда він. На роль дружини фізика вибрали фелісіті джонс, яка теж має щось схоже з реальною джейн уальд.

» вовк з уолл-стріт» (2013)

Леонардо ді капріо хоч і зовсім не схожий на реального вовка з уолл-стріт, зате зіграв його просто шедеврально! актор зміг настільки точно передати манери, стиль спілкування і поведінку джордана белфорта, що сам колишній брокер був в шоці від схожості.

» чорна меса» (2015)

Грим і хороша акторська гра зробили свою справу. Джонні депп моментально перетворився на лідера ірландського кримінального угруповання winter hill.

» прекрасний день по сусідству» (2019)

Гримери дуже постаралися, щоб том хенкс став копією американського телеведучого фреда роджерса, але це не вдалося.

«алі» (2015)

Вілл сміт і без ролі у фільмі » алі » в молодості нагадував відомого боксера мухаммеда алі. Саме тому, актор виглядав в ролі спортсмена дуже гармонійно.

» скажений бик» (1980)

Роберт де ніро в ролі великого боксера виглядав настільки здорово, що з деяких ракурсів виглядав як справжній джейк ламотта.

» нескорений» (2009)

На роль колишнього президента пар неможливо було уявити нікого іншого, крім моргана фрімана. Актор і політик дійсно мають кілька спільних рис у формі очей, носа, нижньої щелепи і губ.

» переступити межу» (2005)

Знову невдача і промах. Цього разу різ уізерспун і хоакін фенікс були абсолютно не схожі на реальних джун картер і джонні кеша. Гримери прогадали з усім, навіть із зачісками і костюмами.

Анастасія антоновська