Як чоловіки перевіряють жінок на початку відносин

0
12

Любов-велике почуття. Її оспівували поети, письменники, художники і скульптори. Любов надихала їх на створення неперевершених шедеврів літератури, живопису та скульптури.

Ось, наприклад, як відомий поет епохи відродження петрарка описує свою кохану лауру: «серед тисяч жінок лише одна була, мені серце вразила незримо. Лише з виглядом благого серафима вона зрівнятися красою могла».

Любов робила почуття піднесеними і прекрасними. У цей момент ніхто не помічав у предмета своєї пристрасті ніяких недоліків або прихованих мотивів. Чи то справа сучасні чоловіки, вони теж частенько говорять про любов, але у них все не так просто, адже жінки, на їхню думку, постійно намагаються обдурити, щось приховати, «розвести на гроші» і т.д. Загалом, довіряй, але перевіряй…

Часи змінюються, а разом з ними і люди. І якщо раніше чоловіки були готові заради прекрасної дами здійснювати подвиги і приносити жертви, то сучасні представники сильної половини людства ще подумають, а чи варто ця дама того, щоб заради неї хоч щось робити.

Люди стали куди розважливіше і цинічніше в своїх проявах. Можливо, виною тому суспільство споживання, в якому ми всі існуємо, адже в ньому можна практично все купити або продати.

Моральні цінності розмиті, а красивими словами прикриваються не дуже красиві вчинки. Можливо, тому деяким особливо обдарованим (недовірливим) чоловікам всюди ввижаються підступ і спроби використовувати їх з боку представниць прекрасної статі. Яка вже тут любов, коли спочатку потрібно досконально перевірити цей об’єкт потягу — чи можна їй взагалі довіряти.

1. Перевірка на вірність

Один з улюблених способів чоловіків, які вже ставали жертвами зрад з боку жінок, — це перевірка на вірність. Є кілька варіантів таких перевірок: повідомлення в соцмережах з невідомих дамі чоловічих акаунтів з пропозицією зустрінеться, відправлення предмету пристрасті додому подарунків і квітів від невідомих кавалерів. Деякі доходять до того, що підсилають кавалерів для знайомства. Особи жіночої статі, які не пройшли перевірку, відповіли на компліменти в соцмережах, прийняли квіти і погодилися на знайомство, негайно бракуються і віддаються анафемі.

2. Перевірка на меркантильність

Ще одна популярна перевірка — це тестування на меркантильність. До неї сьогодні вдається все більше і більше чоловіків. Тестування проводиться в постійному режимі в різних варіаціях.

  • № 1 — спостереження: чоловік пильно стежить за дамою серця в ресторанах, на прогулянках, в кав’ярнях і магазинах, аналізує, що замовила, наскільки це дорого, чи хоче вона витрусити побільше грошей, після чого робить відповідні висновки, чи варто з нею спілкуватися.

  • № 2 — прикидається незаможним: класичний сценарій з фільму про попелюшку, коли прекрасний принц робив вигляд, що він жебрак, і хотів, щоб його любили за просто так. Якщо дівчина витримує все, їй покладено бонус-рука і серце прекрасного принца.

  • № 3 — порожні обіцянки: чоловік розповідає, як він заможний і успішний, обіцяє відвезти туди і сюди, подарувати те і це, і знову пильно спостерігає за реакцією. Зраділа, очі загорілися-все, меркантильна.

3. Перевірка на співчуття

Чоловік оповідає вам про те, як йому важко живеться, і чекає, що ви запропонуєте свою допомогу. Рейтинг очолюють, звичайно ж, історії про фінансові проблеми, які ви повинні разом з ним стоїчно пережити, ущемити себе в інтересах, від деяких дам чекають матеріальних вкладень. На другому місці-побутові негаразди, які активно перекладаються на тендітні жіночі плечі, на третьому, якщо пощастить, проблеми зі здоров’ям.

4. Перевірка особистих кордонів

Є така категорія категорія чоловіків, яка любить промацувати особисті кордону. Перевірки можуть виглядати як бажання ненароком образити, образити, запізнитися на зустріч або взагалі її перенести, пообіцяти щось і не зробити, заощадити на вас. Здійснюючи такий непорядний вчинок, чоловік чекає відповідної реакції, щоб розуміти, чи можна в подальшому продовжувати нахабніти або все-таки є межі допустимого. За кожною подібною ситуацією повинна слідувати реакція. Якщо закривати на такі вчинки очі, то потім, через деякий час, не варто шукати відповіді на запитання, чому чоловік з вами не рахується, не поважає вас і не любить.

5. Перевірка симпатії

Цей тест проводиться зазвичай на самому початку знайомства, але є персонажі, які і пізніше вдаються до подібних заходів впливу на психіку. Тест полягає в тому, щоб на якийсь час зникнути з поля зору своєї коханої, залишивши її наодинці з переживаннями: що я зробила не так, на що він міг образитися. Після чого пишуться в дикій кількості повідомлення і залишаються голосові, які ще раз доводять чоловікові, що він любимо. Ось така перевірка, яка більше нагадує маніпуляцію і одночасно тішить його самолюбство.

6. Перевірка на хазяйновитість

Якщо чоловік зацікавився вашою персоною настільки, що подумує про спільне проживання, то не обійтися без перевірки вашої господарності. І тут фантазія чоловіків в буквальному сенсі б’є ключем: в хід йдуть відірвані гудзики, немитий посуд, брудні підлоги в його будинку, візити-перевірки до вас додому, щоб зрозуміти, наскільки ви охайні, постійні скарги на те, що треба щось помити і випрати, а зробити цього нікому: у нього ж робота, він не встигає. Загалом, чоловік чекає, що прийдете і все розруліть, тому що таке ваше призначення — наводити порядок в будинку.

Експерт