Юрій горбунов поділився милими фото з сімейної прогулянки

0
24

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Так, ведучий провів вихідні разом з синами та дружиною катериною осадчою. Нові родинні фото він опублікував на власній сторінці в інстаграм. Для осінньої прогулянки горбунов обрав стильний спортивний костюм чорного кольору та куртку. Доповнив свій лук чоловік кросівками та жовтою кепкою. Гуляти з маленьким сином подружжя відправилося неподалік від власного будинку. Пара полюбляє відпочинок на свіжому повітрі.

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Осадча також постала перед фотокамерою. Зіркова матуся обрала для відпочинку комфортне вбрання-теплу картату сорочку-пальто та спортивний костюм. На знімку вона тримає немовля та усміхається.

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Прихильники із захопленням відреагували на нові сімейні фото парі. В коментарях вони залишили сотні приємних реакцій різними емодзі та компліментами. За словами користувачів, юрію горбунову та катерині осадчій дуже личить бути багатодітними батьками.

  • «дуже гарні, позитивні! хай щастить вам, любі»
  • «щасливий тато»
  • «молодці, батьки»
  • «які ви милі»»

Джерело: instagram.com/kosadcha

До речі, днями юрій горбунов натякнув, що не проти мати ще дітей від дружини. При чому цього разу він хоче донечку. Про це ведучий повідомив, залишивши кумедний коментар під одним з дописів катерини в інстаграм.

» а марійка буде в 40»,

— відреагував ведучий на фото осадчої з немовлям.

Сама ж телезірка розповіла, як на неї вплинуло народження ще одного сина. За словами катерини, маленька дитина робить маму молодшою:

«в черговий раз чомусь вчишся, знову вчишся розуміти тон кряхтіння, бажання без слів і спати по три години між годуваннями. Ілля народився, коли мені було 19, іван в 33, данило в 37. І зараз ніби знову повернулася в свої дев’ятнадцять, адже так само гуляю з візком по осінніх вулицях і так само тримаю на руках маленького хлопця, а тим часом іллі виповнюється 19».

Джерело: instagram.com/kosadcha

Нагадаємо, катя осадча має трьох синів-19-річного іллю від попереднього шлюбу, 4-річного івана та місячного данила.