Захоплюємося: 10 найкрасивіших нарядів зірок на met gala 2021

0
12

У ніч на 14 вересня в нью-йорку відбулася одна з головних подій в індустрії моди — бал інституту костюма met gala. Тема met gala 2021 була позначена так: «в америці: модний лексикон». Або, як було зазначено в нагадуваннях про дрес-код « «американська незалежність». Цю фразу всі зіркові гості, як з’ясувалося, зрозуміли по-своєму і вбрання для заходу вибрали дуже незвичайні. На килимову доріжку в метрополітен-музеї хтось із знаменитостей прийшов в розкішних вечірніх нарядах, а хтось вирішив привернути увагу і постав в «голих» сукнях і екстравагантних нарядах, які нікого не залишать байдужим.

Кендалл дженнер надихнулася образом одрі хепберн і з’явилася на met gala 2021 в напівпрозорому вбранні, доповненим блискучим чокером. Дженніфер лопес вибрала образ дівчини-ковбоя-зірка постала в шкіряній сукні з хутряними плечима і ковбойський капелюх. Кім кардашьян не стала відходити від своїх недавніх звичок надягати дивні наряди і з’явилася в капроновій сукні-чохлі balenciaga, яке цілком закривало її обличчя. Незвично, однак, але дуже ефектно.

Один з найбільш жіночних образів продемонструвала супермодель ірина шейк, вибравши для met gala 2021 прозоре плаття, всипане квітами. Не поступилася шейк в битві за самий жіночний наряд заходу співачка біллі айліш, яка з’явилася на вечорі в шикарній пишній сукні персикового кольору.

У галереї ми зібрали 10 найяскравіших надихаючих виходів зірок, які точно варто побачити.

+4анна морозова