Зірка серіалу «гра в кальмара» стала амбассадором louis vuitton

0
18

Кар’єра азіатської моделі розвивається швидкими темпами: 27-річна чон хо-ен була обрана амбассадором французького модного будинку louis vuitton. Кореянка — не новачок у світі високої моди. Сьогодні її можна вважати однією з найперспективніших і відомих моделей сучасності. Зірка серіалу» гра в кальмара » раніше брала участь у показі та рекламній кампанії бренду, проте тепер починається нова епоха.

Креативний директор жіночої лінійки louis vuitton ніколя геск’єр заявив, що сподівається почати нову главу в роботі з чон хо-ен. «я відразу ж закохався в її незаперечний талант і фантастичну особистість», — поділився ніколя.

«для мене було честю почати свою кар’єру в модному будинку» — сказала чон хо-ен, додавши, що вона з нетерпінням чекає роботи з louis vuitton в якості глобального амбасадора.

У свою чергу вірджіл абло, креативний директор чоловічої лінійки, в квітні 2021 року анонсував співпрацю модного дому з учасниками південнокорейської поп-групи bts. Артисти поповнили ряди глобальних амбасадорів бренду louis vuitton.

Анна морозова