Живий кен в зухвалому корсеті і лосинах-невидимках присідає зі штангою

0
5

Родріго альвес, відомий, як живий кен, а тепер — як барбі, спортом ніколи не захоплювався.

Пластичні операції для альвеса з юності стали улюбленим виходом з усіх ситуацій. Міняти свою зовнішність він почав в 20 з невеликим років. Зараз йому 38, і в його активі — майже сотня хірургічних втручань. А «дрібні» косметологічні маніпуляції на зразок лазерних шліфувань і уколів краси ми навіть вважати не візьмемося.

Коли у кена виникали проблеми з фігурою, він просто йшов до лікарів. Якось йому вкачали дев’ять літрів філерів в сідниці, потім було кілька ліпосакцій. Більш того, кен свого часу став першим чоловіком у світі, якому видалили нижні ребра заради краси — щоб талія здавалася тоншою.

Коли стало зрозуміло, що все це не допомогло знайти бажану стрункість, родріго, який тепер кличе себе джесікою, зважився на резекцію шлунка, щоб менше їсти.

І тільки після всього цього він чи не вперше в житті пішов у спортзал. Зрозуміло, фотографи не могли залишитися осторонь від цієї картини.

Форма для тренувань у кена-джесіки виявилося дуже своєрідною: спокусливий корсет зі шнурівкою і величезним декольте і «невидимі» нюдові лосини. Добре, що в залі не було інших відвідувачів: непідготовленим глядачам таке видовище витримати складно. А ось тренер, судячи з фото, виявився незворушним.

Вбрання кена завжди були окремим приводом для обговорення. А вже після його перетворення в барбі — і поготів. Зірковий фрік зараз знаходиться в пошуках свого стилю. Пропонуємо подивитися, як він одягався в останні місяці.

+21

Ліда буслаєва