«жорстоко понівечена»: як невдала ліпосакція зруйнувала життя лінди євангелісти

0
30

Про одну з головних супермоделей 1990-х лінди євангелісти вже давно нічого не чути. Зараз екс-моделі 56 років-на подіумах вона не з’являється і веде зовсім закритий спосіб життя.

Багато хто знає, що останні роки лінда пережила кілька пластичних операцій, які лише зіпсували зовнішність і здоров’я манекенниці. У 2014 році мережу облетіли фотографії змінилася зіркою.

» дізнатися в повній жінці на знімках супермодель лінду євангелісту досить складно», — змі не щадили колись одну з найпрекрасніших жінок планети.

З тих пір лінда остаточно пропала з радарів і перестала з’являтися навіть на найцікавіших модних показах і тематичних заходах. І, як виявилося, вся справа виключно в невдалому хірургічному втручанні.

Днями зірка опублікувала у себе в instagram пост, в якому розповіла свою історію. Вона пояснила, чому більше не зможе брати участь у нових рекламних кампаніях і з’являтися в публічних місцях.

Лінда зізналася, що кілька років тому їй зробили невдалу ліпосакцію (процедура zeltiqs cool sculpting). Так вийшло, що кріоліполіз лише додав жирових клітин, а не прибрав їх. В результаті тіло зірки тепер як би деформовано. Це сильно зашкодило зовнішньому вигляду лінди, фізичному і ментальному здоров’ю.

» сьогодні я зробила великий крок до виправлення помилки, від якої страждала і яку зберігала в собі більше п’яти років. Моїм фоловерам, які задавалися питанням, чому я не працюю, поки кар’єра моїх ровесниць процвітає, відповідаю: причина в тому, що я була жахливо спотворена процедурою апаратної ліпосакції zeltiq coolsculpting, ефект від якої був прямо протилежний обіцяному. Стан не тільки позбавив мене засобів до існування, але і занурив в глибоку депресію і глибоке огиду до самої себе. Через це я стала відлюдницею, самітницею», — розповіла шанувальникам супермодель.

Лінда заявила, що подала до суду на клініку, в якій їй проводили процедуру і має намір отримати значну компенсацію. Зараз вона вже майже оговталася після шоку і має намір незабаром з’явитися на публіці.

» у мене розвинулася парадоксальна жирова гіперплазія або лаг, про ризик якої я не знала, перш ніж мені зробили процедури. Нічого не змінилося навіть після двох хворобливих, безуспішних коригувальних операцій. Я стала, як пишуть змі, невпізнанною»,-поскаржилася екс-модель.

Спочатку лінда планувала блищати в модельній індустрії мінімум до 70 років. Але через жахливу помилку лікарів їй довелося вийти на пенсію на 20 років раніше.

» суд допоможе мені позбутися ганьби і оприлюднити свою чесну історію. Я втомилася так жити. Мені хотілося б виходити на вулицю з високо піднятою головою, незважаючи на те, що сьогодні я не схожа на саму себе», — написала лінда.

В молодості лінда євангеліста стала першою моделлю, якій пропонували шалені гонорари тільки за присутність на важливому модному заході. Тільки за перші 4 роки своєї кар’єри вона близько 17 разів змінила колір волосся і зачіску, за що отримала прізвисько хамелеон. Дизайнери мріяли попрацювати з нею через її універсальної зовнішності і рідкісного навички моментально перевтілюватися, при цьому залишаючись собою.

До речі, анна вінтур нещодавно висловила думку, що кендалл дженнер сильно нагадує їй лінду євангелісту.

» в умінні перевтілюватися кендалл дженнер схожа на прекрасну лінду євангелісту. Вона може приміряти на себе будь — який образ», — заявила анна вінтур.

Ще якихось 10 років тому лінда гордо зізнавалася, що вірить в чудеса косметології та пластичної хірургії. На жаль, тоді вона не знала, з чим їй обернеться любов до подібних процедур…

«вірю в ботокс і не боюся в цьому зізнатися. Просто потрібно знати міру: нерухома маска замість обличчя виглядає жахливо. Я поєдную ін’єкції з процедурами термажа, стимулюючими вироблення колагену. Що може бути гідніше прагнення до досконалості? і, звичайно ж, іноді мене відвідують думки про підтяжку обличчя… Супермодель — не означає надлюдину. Ми теж старіємо», — розповідала в одному з інтерв’ю лінда.