«знайомтеся»: павло прилучний заінтригував знімком з немовлям і кільцем

0
8

33-літній павло прилучний екстравагантним способом підігрів інтерес до особистого життя. Давно ходять чутки про те, що актор після розлучення закрутив роман із зіркою серіалу «татусеві дочки» мирославою карпович. Однак офіційно колеги по цеху поки відносини не підтвердили.

А тут ще й прилучний в instagram опублікував загадкове фото, на якому він тримає немовля, а на пальці у нього красується обручка.

У коментарях під знімком відразу почалися запеклі суперечки, звідки у актора взялася ще одна дитина. Багато фоловерів логічно прийшли до висновку, що павло готується до чергових зйомок. Але знайшлися і ті, хто вважає, що дитину народила йому саме мирослава. Вона, до речі, однією з перших оцінила публікацію артиста. Сам прилучний не поспішає відкривати завісу таємниці.

Відзначимо, що у прилучного вже є двоє дітей — 8-річний тимофій і 5-річна мія. Спадкоємців акторові подарувала агата муценіеце. З тимофієм і мією павло проводить дуже багато часу, а його екс-дружина зовсім не проти. Муценіеце навіть відпустила дітей з батьком у відпустку разом з карпович.

Незважаючи на те, що ні мирослава, ні павло офіційно не заявляли про свій роман, очевидці часто помічають парочку разом. Нещодавно вони разом з’явилися на прем’єрі нового сезону серіалу «в клітці-2», але відмовилися робити спільні фотографії. Вони наполегливо уникали уваги камер.