Зразок для наслідування: 20 шикарних образів жаклін кеннеді

0
20

Жаклін кеннеді-37-а перша леді сша, яка зачаровувала мільйони дівчат по всьому світі своїм шармом, елегантністю і завзяттям поліпшити, прикрасити життя звичайних людей. Мудра, сильна, яскрава, еталон стійкості і приклад для наслідування, жаклін прожила нелегке життя, але з гідністю витримала всі випробування, уготовані долею.

Джекі володіла прекрасним смаком в одязі, а увага до деталей дозволило їй стати іконою стилю і еталоном витонченості. Стиль першої леді не привніс в моду нічого нового, хіба що капелюшок-таблетку, проте її елегантності і стриманої сексуальності заздрили багато дівчат. Жаклін міцно закріпила позиції плаття-футляр і двобортного жакета в моді того часу.

Жаклін була прихильницею відомих французьких марок і, безперечно, любила розкіш, але знала міру. Гардероб джекі складали як дизайнерські вбрання, так і речі демократичних брендів, які, на думку кеннеді, потребували доопрацювання. Жаклін приділяла увагу фурнітурі і перешивала гудзики, пряжки і застібки на недорогий одязі. Це додавало їй індивідуальності.

Кеннеді вміла підкреслювати сильні сторони і нівелювати слабкі місця своєї зовнішності. Основу її гардеробу становили прості сукні-сорочки, а-образні пальто і вечірні сукні-«колони», наряди з круглим і v-подібним вирізом, які візуально відволікали увагу від невеликих грудей. Першій леді була притаманна неймовірна елегантність і витонченість.

У нашій галереї — добірка пам’ятних виходів легендарної жаклін кеннеді, 37-ї першої леді сша, що стала не тільки для американок, але і для жінок по всьому світу еталоном виховання, стилю, культури і приголомшливої сили духу.

+14анна морозова