Бананова дієта для схуднення на 3 і 7 днів – відгуки та результати!

0
178
Лосьон для тела для нормальной кожи Kallos (фруктовый коктейль)

У березні 2008 року бананова дієта була розрекламована на одному з японських сайтів – в соціальній мережі» і відразу ж стала настільки популярна, що в торговельній мережі став відчуватися дефіцит бананів. Автор дієти Хітоші Ватанабе – фахівець в галузі профілактичної медицини, а його дружина Сумико – фармацевт.

Тому сьогодні розглянемо, як працює бананова дієта для схуднення. Постараємося підібрати меню бананової дієти на 3 та 7 днів, а в кінці подивимося відгуки та результати схуднення.

Зміст:

 • Що таке бананова дієта? Основні особливості.
 • Приблизно меню харчування при банановій дієті на день на 3 дні і на 7 днів.
 • Фізична активність під час бананової дієти.
 • Висновки по бананової дієти для схуднення.
 • Відгуки та результати бананової дієти.

Що таке бананова дієта? Основні особливості.

Творці дієти переконані, якщо щодня з’їдати на сніданок тільки банани, запиваючи їх водою кімнатної температури, то ви неодмінно почнете втрачати у вазі незалежно від того, що ви їсте в подальший час доби. Дієта настільки проста, і її так легко дотримуватися, що багато що зважилися випробувати її на собі японці незабаром переконалися, що їм дійсно вдалося схуднути, причому без особливих зусиль.

Однією з причин ефективності та дієвості бананової дієти називають той факт, що ці фрукти покращують травлення і прискорюють обмінні процеси організму. Інший аргумент: банани багаті стійким крохмалем – однієї з різновидів клітковини, яка дає відчуття ситості і може блокувати засвоєння деяких вуглеводів.

А ось чому вода повинна бути кімнатної температури, пояснюється тим, що саме в такому вигляді рідина сприяє прискоренню травних процесів і знижує відчуття голоду.

 • Тим, хто збирається сісти на цю дієту, вечеряти рекомендується не пізніше 8 години вечора і не включати десерти у вечірній меню. Якщо бажання солодкого стає несила, то краще всього з’їсти часточку іншу будь-якого фрукта.
 • Крім того, що на сніданок потрібно їсти банани, а вночі – утримуватися від будь-якої їжі, є ще одне правило: щовечора лягати спати не пізніше 12 годин. На підтвердження цього правила можна навести численні наукові дослідження, результати яких підтверджують зв’язок між недосипанням і зайвою вагою.
 • Також тим, хто візьме бананову дієту на озброєння, потрібно засвоїти японський принцип харчування: не слід їсти, якщо ви ситі на 80%. Під час даної дієти заборонені молочні продукти і алкоголь. Крім того, єдиним дозволеним напоєм під час їжі є вода кімнатної температури.
 • Банановая диета для похудения на 3 и 7 дней - отзывы и результаты!

  Приблизно меню харчування при банановій дієті на день на 3 дні і на 7 днів.

  Банани їсти тільки в сирому вигляді, перероблені і не заморожені

  Сніданок

  1 і більше бананів (стільки, скільки вам потрібно, щоб насититися) 1 стакан води кімнатної температури

  Обід

  Будь-яка їжа на вибір

  Полуденок

  В районі 3 годин дня рекомендується перекусити чим-небудь солодким

  Вечеря

  Будь-яка їжа на вибір, з’їдена до 8 годин вечора.

  І ніякого десерту!

  Банановая диета для похудения на 3 и 7 дней - отзывы и результаты!

  Власне також ви складаєте нестроге меню на 3 і на 7 днів. Зверніть увагу, що бананова дієта не передбачає строгих правил, проте настійно рекомендує зробити саме банани основою вашого раціону на 3 і 7 днів (саме на сніданок варто з’їдати основний прийом їжі). Більше 7 днів використовувати бананову дієту строго не рекомендується.

  Крім цього, благотворно включити в бананову дієту сир і молочні продукти.

  Фізична активність під час бананової дієти.

  Бажано помірна активність. Будь-який вид фізичних занять на ваш вибір.

  Аргументи «за»:

  • * Сніданок, за умови, що ви не ігноруєте цей найважливіший прийом їжі, «заводить» метаболізм і дозволяє не занадто багато з’їдати під час наступних прийомів їжі.
  • * Під час цієї дієти виключено ранковий кава, що дозволяє знизити рівень глюкози в крові і, таким чином, зменшити апетит.
  • * Якщо ви не їсте після 8 вечора, то уникаєте ризику накопичень зайвих калорій, які відкладаються у вигляді жиру.
  • * Позбавивши себе на якийсь час молочних продуктів і солодощів, ви обмежуєте себе в накопиченні жирів і цукру.
  • * Банани – продукт, багатий клітковиною, вітаміном В6 і калієм.
  • * Дієта вчить вас уникати переїдання.

  Аргументи «проти»:

  • *Організм деяких людей негативно реагує на дану дієту, так як вона передбачає однотипний сніданок протягом деякого часу.
  • * Можна легко збільшити кількість калорій, споживаних під час обіду і вечері, так як дієта пропонує вибір меню на ваш смак.
  • * Не надається великого значення ступеня фізичної активності.
  • * Не задіяний психологічний фактор, здатний зацікавити людину саме цією дієтою.

  Висновки по бананової дієти для схуднення.

  Якщо ті, хто все ж таки пішов принципам вищеописаною дієти, залишилися задоволені її результатами, то, напевно, цим вони зобов’язані не якимось магічним якостям бананів або, приміром, здатності цих фруктів спалювати калорії. Швидше за все, вирішальним фактором стало дотримання таких правил, як харчування в певний час дня чи обмеження в солодкому. Слід пам’ятати, що кількість калорій, набраних протягом дня, залежить від того, яке меню ви виберете на обід і на вечерю. Намагайтеся підраховувати калорії, щоб домогтися найкращих результатів.

  Відгуки та результати бананової дієти.

  Для того, щоб подивитися відгуки і результати після бананової дієти для схуднення, рекомендуємо вам звернути увагу на відео:

  Джерело: http://upi.kiev.ua/