Більше не секрет: марат башаров розповів про таємних прийомних дітей

0
28

Марат башаров-актор, чиє особисте життя завжди викликала непідробний інтерес у преси. Зірці приписували безліч романів. Відомо, що у башарова є двоє дітей — 17-річна дочка амелі від першої дружини — агента студії «тріте» єлизавети круцко, а також 5-річний син марсель від третьої дружини, єлизавети шевиркової, яка була прихильницею артиста.

25 вересня актор раптово поділився зворушливою історією. Він розповів, як три роки тому відправився з гуманітарною допомогою в ліван, де розташовувався табір сирійських біженців. Марат не зміг стримати сліз, побачивши, в яких умовах там живуть діти. Тоді він і вирішив взяти двох дітлахів під своє крило, оформивши над ними опікунство. Тепер прийомні діти асмі і ахмад періодично гостюють у нього в росії. Зірка намагається привезти їх до себе кожен раз, коли це дозволяє напружений робочий графік.

Вони півроку там, півроку тут. Цієї зими діти приїжджали сюди. Знову бачили сніг, були дуже раді цьому снігу. Сподіваюся, вони знову приїдуть», — зазначив башаров в ефірі шоу» ти не повіриш » на нтв.

Він пояснив, що 5-річний ахмад і 7-річна асмі з різних сімей. У них є свої батьки, а також брати і сестри, з якими діти добре спілкуються. Марат допомагає їм матеріально-передає іграшки, одяг і переводить гроші.

Відомо, що рідні діти актора від різних шлюбів відмінно ладнають між собою. Однак башаров не згадав, чи познайомив він їх зі своїми прийомними спадкоємцями, яких обожнює нітрохи не менше.

Юлія іоніна