«вчуся у тебе»: поліна гагаріна привітала сина з 14-річчям

0
23

14 жовтня в родині поліни гагаріної відзначили радісну подію. Її синові андрію, що з’явився на світ в першому шлюбі з актором петром кисловим, виповнилося 14 років. Зіркова мати щиро привітала первістка з днем народження, опублікувавши зворушливий пост в особистому блозі.

» синку, з днем народження! коли ти народився 14 років тому на покров пресвятої богородиці, пластівцями йшов сніг! ти подивився на мене своїми величезними блакитними очима, і моє життя знайшла найголовніший сенс, вона наповнилася нескінченною любов’ю! ми росли разом, ти вчив мене бути сильною, мудрою, відповідальною! а тепер ми з тобою розмовляємо як кращі друзі, ділимося найпотаємнішим і разом шукаємо відповіді на найрізноманітніші питання! я досі вчуся у тебе! твоя душа набагато мудріший моєї! щастя і гордість, що ти у мене є, синку! мама завжди поруч, будь здоровий і крокуй по життю сміливо, нічого не бійся! люблю нескінченно», — написала гагаріна.

У такий важливий день мати і син вирішили провести час разом. Вони вирушили на прогулянку по річці. В особистому блозі андрія з’явився спільний кадр з матір’ю, на якому вони в обнімку сиділи на катері.

Нагадаємо, що син гагаріної і кислова в цьому році закінчив музичну школу по класу фортепіано. Молода людина робить успіхи у творчості. Андрій також вже не раз виступав на сцені. Так, в 2019 році він взяв участь в шоу своєї мами «обеззброєна». Хлопчик вийшов на сцену, сів за рояль і акомпанував їй.

» мені здається, що діти, які займаються музикою, якісь інші, більш тонкі, відчувають. Може, це наївно, але, спостерігаючи за дітьми в музичній школі, я помічаю їх особливий погляд на життя! ті, хто стикається з творчістю і мистецтвом, дивляться на цей світ ширше! обов’язково віддавайте дітей в музичні школи, на живопис, танці. Навіть якщо вам здається, що дитина не зв’яже свою долю з творчою професією, нехай займається, це неймовірно розвиває і надихає! люблю тебе, синку! ми обов’язково будемо продовжувати!» — писала в особистому блозі артистка.