Чому новонароджений втрачає у вазі після виписки з пологового будинку?

0
18

Давайте розглянемо основні причини, за якими новонароджений може втрачати у вазі і зростанні після виписки з пологового будинку.

чому малюк втрачає у вазі?

Фізіологічна спад ваги — це природний процес. Кроха їсть дуже мало, а втрачає більше, ніж отримує: волога з його тільця випаровується через шкіру і легені при диханні, кишечник і нирки працюють в повну силу. При цьому малюк харчується молозивом, яке містить максимум білків, жирів і вуглеводів в мінімальному обсязі.

Новонародженому достатньо декількох ковтків, щоб задовольнити свої потреби, тому ваговий баланс між приходом і витратою поки негативний, але з кожним днем дитина буде висмоктувати більше і з середини першого тижня почне відновлювати втрачене, головне, щоб спад ваги не перевищувала 8-10%, а малюк набрав відсутню до початкової величини приблизно до 7-10-го дня життя.

Ну а до кінця місяця малюк в нормі повинен поправитися на 400-600 г, додаючи по 200-250 г в тиждень.

Джерело: [email protected]__loves

зменшення в зростанні

Але чому новонароджені зменшуються в рості? зайва пара сантиметрів виникає через природну родової пухлини на голові малюка. Коли набряк спаде, вона розсмокчеться. І з 51 см. Наприклад, зростання крихти при народженні можуть залишитися 49 см.

А іноді ці зайві сантиметри зникають тому, що витягнулася в процесі пологів голова крихти набуває більш круглу форму за рахунок того, що кісточки черепа розправляються. Але вже до кінця місяця малюк не тільки доросте до первісної при народженні довжини, але і додасть до неї ще сантиметр!