Очищаюча пінка для вмивання clinique anti-blemish solutions cleansing foam

0
14

Всім здрастуйте.

У мене є майже вся лінійка догляду за проблемною шкірою обличчя clinique anti-blemish solutions cleansing foam. Її я купувала для дітей, але також користувалася і користуюся сама, так як бувають періоди, коли мені такий догляд необхідний. Навіть незначні висипання я намагаюся відразу прибрати. Зараз у мене немає таких проблем, може і з’являються пару прищиків, але швидко проходять. Все змінилося, коли в основний догляд я додала засоби для проблемної шкіри обличчя. Користуюся ними не на постійній основі, тільки для профілактики. Але бачу, що мені такий догляд підходить, і потрібен іноді.

Лінійка догляду містить в складі саліцилову кислоту, і це відчувається по запаху засобів.

Також лінійка підходить для будь-якого типу шкіри.

Зрозуміло, що в системі всі засоби будуть доповнювати один одного і покажуть хороший результат. Але так складно визначити, що дійсно працює, а що — ні.

Тому розглянемо, наскільки очищаюча пінка працює добре окремо.

Флакон пінки оснащений зручним дозатором. Сам флакон жорсткий.

Пінка повітряна і легка.

Не можу сказати, що від пінки відразу була в захваті. Звичайна, легка, добре розподіляється по шкірі. Навіть вважала, що начебто хороша, поки не спробувала пінку від dr. Jart. Саме після неї я зрозуміла, що очищаюча пінка для вмивання clinique anti-blemish solutions cleansing foam дуже слабка, якщо їй користуватися не в системі, а окремо.

Пінка не сушить шкіру, але вона і не прибирає жирність на шкірі там, де це потрібно. Я це помітила тільки тоді, коли у мене почала сильно жирниться шкіра в області крил носа. Що до вмивання шкіра була жирною, що після вмивання пінкою така ж жирна.

З усіх засобів, що я пробувала з лінійки clinique anti-blemish solutions, пінка мені сподобалася найменше. Повторювати покупку точно не буду, так як є пінки, які мені подобаються більше і від них бачу результат набагато краще.

Термін тестування більше року, так як користувалася їй рідко (після того як з’явилася пінка dr. Jart) і тільки тому, що треба закінчити))).

Ціна: 999 руб.