Для святкової ялинки: 10 найяскравіших новорічних прикрас

0
12

Розвішуючи іграшки, ми часто замислюємося про те, як прикраси поєднуються між собою. І від цього залежить гармонійність ялинки і атмосфера свята.

Якщо подивитися на зображення сучасних новорічних інтер’єрів, створених дизайнерами, можна помітити, що всі поєднання на них унікальні. Це означає, що поруч ніколи не виявиться іграшки одного кольору, форми і розміру. Поруч з великою іграшкою розташовується маленька, просту форму поміщають поруч з вишуканою, темну іграшку вішають так, щоб вона виявилася на тлі світлої, і так далі.

Здається, що в підборі поєднань немає ніяких правил, але це не зовсім так. Щоб ялинка не виглядала занадто строкатою, дизайнери обмежують палітру іграшок. Зазвичай вони не використовують більше трьох-чотирьох насичених відтінків за раз. Ти можете наслідувати їхній приклад, відібравши у своїй новорічній колекції кулі і фігурки однакових кольорів, які поєднуються один з одним. Наприклад, це можуть бути золотий, срібний, синій і червоний.

Є й інші прийоми, якими користуються дизайнери. Наприклад, іноді вони розвішують іграшки в певному порядку: великі внизу, маленькі нагорі.

Що ж стосується форм, то тут можна експериментувати досхочу, поєднуючи довгі іграшки з короткими, кулі зі сніжинками, гірлянди з фігурками. Те ж саме стосується стилів — чим різноманітніше, тим краще. Поруч з глянцевим скляною кулею буде чудово виглядати лялечка з соломи, а поруч з кришталевою сніжинкою — м’яка іграшка. Не варто обмежувати себе і у виборі покриттів. Блискітки, хутро, папір, скло, глянсовий пластик — чим більше, тим краще.

Важливо тільки покладатися на свій смак і час від часу зупинятися, оцінювати роботу і поправляти, якщо щось не подобається. Пропонуємо вам варіанти яскравих прикрас, що додають різноманітності новорічного декору.

Світлові

Світяться гірлянди на ялинці завжди виглядають стильно. Сьогодні їх роблять з світлодіодів в десятці різних стилів. Є звичні довгі гірлянди з сотнями вогнів для створення традиційної ілюмінації. І є цікаві новинки, за допомогою яких можна створювати різні додаткові ефекти. Дуже красиво виглядають на гілках новорічної ялинки гірлянди «роса» і «світлячки».

Основною гірляндою загортають ялинку зверху донизу — вертикально або по спіралі, як більше подобається. А за допомогою гірлянди «роса» з 20 святяться елементами у формі крапель на гнучкому шнурі можна створити на нижніх гілках додаткове підсвічування. В яскравих і різнокольорових променях світлодіодів підібрані вами поєднання іграшок будуть краще помітні, і гості зможуть оцінити ваші дизайнерські навички.

Гірлянда живиться від батарей, і це дуже зручно, так як блок з батарейками можна непомітно заховати в гілках.

Іграшки з дзеркальним ефектом

Іграшки, що відбивають світло, — дуже важливе доповнення до новорічної ілюмінації. Кулі з дзеркальним ефектом підсилюють світіння ялинки і в темряві створюють на стінах ефекти, що нагадують зоряне небо.

У продажу можна знайти іграшки з дзеркальним ефектом двох типів. Є мініатюрні копії дискотечних куль, що відбивають світло і кидають на сусідні ялини різнокольорові відблиски. І є іграшки, обсипані блискітками і паєтками різних кольорів і форм. Вони теж відбивають світло і створюють навколо себе м’яке місячне світіння. Щоб додати різноманітності, варто використовувати в новорічній декорації і ті, і інші. Розташовувати іграшки з дзеркальним ефектом краще ближче до світиться гірлянді.

Декоративні сніжинки, бурульки, саночки і сніговики — цього на ялинці ніколи не буває занадто багато. Але серед розмаїття зимових іграшок є особливо цікаві моделі. Наприклад, усміхнене оленя, що сидить біля ялинки.

Іграшка виконана як звичайний ялинковий куля з підвісом. Його можна заховати серед гілок і влаштувати для дітей квест, придумавши казку про пошук маленького оленяти.

Прикраса для верхівки

Зараз зірка на верхівці ялинки знову стає головною новорічною прикрасою. Нинішній вибір великий: і зірки класичної форми, і фігурні з морозним розписом, і ще багато-багато інших варіантів, які привнесуть у ваш настрій ностальгічну нотку.

Прикраси прямо з спекотного літа

Квіти і пурхають метелики — відмінний контраст для сріблястого інею і блискучих дзеркальних куль. Ці прикраси не підвішують, а вставляють в гілки за допомогою спиці. До речі, з новорічних декоративних квітів теж збирають букети. А яскравий фіолетовий або ліловий квітка можна використовувати як деталь новорічного маскарадного костюма.

Підвісні прикраси з силуетом ангела або світлодіодного оленяти — неодмінний атрибут різдвяної атмосфери в європейському будинку. Варто наслідувати цю традицію і додати різноманітні силуети до кулях, квітам і гірляндам. І не забудьте, що в тому ж стилі є ще сніжинки, шкарпетки для подарунків і зірочки.

Позолочені прикраси

У будь-якому святковому декорі будуть виглядати прикраси з позолоченими елементами. Позолоту можна поєднувати з білими, зеленими, бежевими, коричневими, сріблястими відтінками.

До речі, позолота — це відмінний привід для творчості. Кілька позолочених іграшок можна зробити самостійно, купивши фарби для декору і баночку з блискітками. Розфарбувавши золотою фарбою шишки, ви відмінно проведете час з дітьми, а на зекономлені гроші купите їм якісь милі подаруночки.

Фігурки тварин

Мініатюрні фігурки тварин під ялинкою — ще одна давня європейська традиція. Перед різдвом у багатьох будинках вже більше тисячі років вибудовують сценку, в якій чарівники-волхви приходять вклонитися щойно народженому немовляті, що лежить в яслах.

Звичайно, слідувати цій традиції в точності зовсім необов’язково. Але милі олені в шарфиках і екзотичні птахи на гілках ялинки точно зроблять новорічну атмосферу більш яскравою і теплою.