До чого сняться волосся

0
60

До чого сняться волосся за сонником міллера

Якщо чоловікові приснився сон, в якому його тіло повністю покрилося волоссям, то сновидец в повній мірі може розраховувати на прощення. Якщо подібний сон приснився жінці, пора перестати цікавитися лише собою.

До чого сняться волосся за сонником ванги

Якщо приснилися довгі, доглянуті волосся, то такий сон знаменує духовний зростання. Коротке волосся, навпаки, застерігають від неправильного вибору. Підмітати волосся з підлоги після перукаря, обіцяє розгадку якоїсь давньої таємниці. Заплітати косу — до довгого і яскравого подорожі.

До чого сняться волосся посоннику нострадамуса

Якщо приснилися довгі і гарне волосся — то це хороший знак, який віщує прибуток, здоров’я. А ось короткі, заплутані або випадають волосся нічого хорошого не знаменують. Якщо вам приснився сон саме в подібному ключі, чекайте сварок, конфліктів і неприємностей.

До чого сняться волосся за сонником меридіана

За сонником, волосся уві сні можуть означати абсолютно різні речі, варто згадати, якого вони були кольору і надати сну значення, якщо колір був не ваш. Сиве волосся-знак хвороби, брудних пліток за спиною. Рудий колір-тривожний сигнал про обман, підступність оточуючих, які плетуть інтриги проти вас. Світле волосся бачаться до багатств, великого прибутку. Якщо колір волосся неординарний, наприклад, синій або зелений, — значить незабаром у вас буде прекрасна можливість досягти високих цілей, потрібно лише не упустити шанс. До чого сняться волосся довге, пашить здоров’ям? до довгої дороги, відрядження або подорожі. Якщо сон привидівся дівчині, значить, главою сім’ї стане вона, а чоловік — «під каблуком». Волосся на ногах можуть бути застереженням: ви можете постраждати через свою зарозумілість, невірно витлумачивши події, що відбуваються. Варто одуматися. Якщо дівчині сняться довгі, темні, дуже помітні волосся на ногах — на сором, вона стане об’єктом злих насмішок. Якщо волосся уві сні відрізають вам — до сліз, печалі, фінансових втрат. Якщо когось стрижете ви-до великої фінансової удачі. Якщо відрізане волосся привиділися юнакові — до військової служби. Стригти уві сні подругу-значить, вона затаїла образу на вас і прислухатися до її думки не потрібно, вона погане порадить. Якщо уві сні вами знайдений сивий волосся і викинули його — ви нехтуєте чиїмось мудрою порадою.

До чого сняться волосся по ідіоматичному сонником

Волосся уві сні скуйовджені — до страху, боязні. Якщо ви рвете на собі волосся-до печалі, сліз, жахливих страждань.

До чого сняться волосся за сонником впевненої жінки

Якщо привиділося, що ви розчісуєте гребенем волосся — зробите наяву необдуманий вчинок, про який будете довго шкодувати.

Гладити рукою чиєсь волосся-до удачі в особистому житті, появи коханого, з яким ви проживете довго і щасливо.

Приснився сон: волосся укладені в високу красиву зачіску — на щастя, безхмарним дням.

Волосся коротке — до необдуманих витрат, варто бути економніше.

Вплетені у волосся квіти можуть привидітися до проблем, але вони не доставлять багато неприємностей.

Якщо чоловікові привиділися уві сні свої рідшають волосся — удача відвернеться, настане важка пора.

Сивина свого волосся — поганий знак, на жаль, поганих новин.

За сонником, волосся — відображення самопочуття. Гладкі-значить, і наяву світ та лад в сім’ї. Брудні і скуйовджені — бути біді.

До чого сняться волосся по циганському сонником

Кучеряве і чорні як смола волосся і скуйовджене — до сліз, невдач.

Волосся доглянуте-до завершення чорної смуги в житті, швидкого нового щастя.

Побачити волосся уві сні упереміш, неможливо розібрати де свої, а де чужі — знак ворожнечі, довгого копіткої праці, який не принесе належного результату.

Побачити уві сні волосся, що належать красивій жінці, довгі і блискучі — до зради коханої.

Якщо привиділася жінка лиса — до голоду, недуги, невдач. Чоловік без волосся — до доброго здоров’я, багатства.

Розчісувати волосся гребенем — прийде до кінця заплутана ситуація. Заплести косу-намагатися замести сліди, але все одно потрапити за грати.

Побачити рідшають волосся — погано, рідні залишать вас одного у важку хвилину.

До чого сняться волосся за сонником езопа

До чого сняться волосся? вони-символ життєвих сил, сховище енергії. У давнину люди не стригли волосся, адже вони дані вищими силами і бережуть від темних сил. Якщо уві сні привиділася дівчина, у якої швидко росте волосся — значить, збудуться мрії або прийде незліченне багатство. Прівідевшіеся кучеряве волосся — до життєвих змін, перегляді свого характеру. Якщо уві сні волосся заплітають дитині-ваші діти будуть вас радувати, у відносинах з ними все буде гладко, вони будуть щасливі і шанобливі до вас.

До чого сняться волосся по тлумачному сонником

Сняться волосся — до чого. Прівідевшіеся сивими своє волосся — до поваги з боку оточуючих. Стригти волосся — до розплати за скоєні злодіяння. Голити їх-застереження. Ви задумуєте недобре, але не пізно одуматися. У приснився сні волосся кишать вошами — до бідності. Привиділися густе волосся — до радісних звісток. Якщо волосся горять-чекайте великий прибуток.

До чого сняться волосся по психологічному сонником

Сняться волосся — до чого, символ значущості, краси, чоловічої величі і жіночого витонченості. Часто приснилися волосся-відображення подій наяву. Бачити не тільки волосся, але і все тіло — усвідомлювати свою значимість. Брудне волосся, що кишать вошами-дзеркало негативних емоцій, отриманих наяву. Побачити уві сні волосся дивного кольору — до замішання.

До чого сняться волосся по еротичному сонником

Побачити прекрасні волосся уві сні — знак майбутніх задоволень. Ви будете центром уваги, об’єктом зітхання багатьох потенційних партнерів. Волосся рідкісні і брудні — до обману партнера, сигнал про зроблене невірному виборі. Стригти волосся — до гірких сліз.

До чого сняться волосся за сонником сучасності

До чого сняться волосся? довгі, здорові і густі — до придбання сили і влади. За сонником, добре розчесане волосся-до добрих відносин з іншими людьми. Рідкісні або коротко підстрижені — до бідності, збитків. Приснилася лисина-знак неоднозначний. Такий сон може обіцяти як великі втрати, так і небачену удачу. Волосся незрозумілого кольору — до завищеної самооцінки, яка не принесе нічого хорошого. Уві сні волосся на голові біляві — до спокою, темні — до величезного прибутку. Приснилися волосся на грудях — до доброго здоров’я, на долонях — до втрат, невдачі.

До чого сняться волосся по єгипетському сонником

Побачити свої довге волосся — до радісних подій, які викличуть посмішку на обличчі. З короткими-до сумних подій, але ви не можете вплинути на їх результат. Залишається змиритися і чекати.

До чого сняться волосся за сонником шанувальників велеса

За сонником, волосся уві сні тлумачити можна по-різному. Якщо вони сильні і ростуть — на радість, прибутку. Обстрижені-до хвороб, проводів родича або коханого на військову службу. Мити волосся-добрий знак, вас будуть поважати. Завивати їх — до швидкої весіллі, вашої або рідних. Забруднити волосся — до презирства, сорому. Волосся рідкісні і випадають — до поганих новин.

Якщо уві сні волосся на голові сплутані — вас спіткає невдача.

Румія сафіуліна