До чого сняться глисти за сонником

0
28

До чого сняться глисти по езотеричному сонником

За сонником глисти ознаменовують, що незабаром вас чекає сприятливе життя.

До чого сняться глисти по онлайн сонником

З цього тлумача глисти є символом ознаменування цікавої зустрічі в найближчому майбутньому. Коли в сновидінні паразитів було безліч — в реальності ви зможете викрити ворогів, бажаючих зробити вам погано.

Коли приснилося, що будь-яка людина страждає від глистів — значить, в реальності вам вдасться жити за чужий рахунок. У сновидінні глисти були у дитини-значить, ви занадто опікаєте його. Пам’ятайте, що надто сильне занепокоєння впливає не тільки на ваші нерви, але і на здоров’я дитини.

Коли в сновидінні були глисти білого кольору — значить, в реальності вам доведеться вести серйозну бесіду, а може бути, навіть поки відсунутися від своєї закоханості, щоб вирішити деякі проблеми. Вам снилися глисти або черв’яки? у справах треба бути обачніше і серйозніше.

Потурання ставлення може принести серйозну шкоду і погіршити стан ваших справ. До пасток і інтриг найближчим часом — ось до чого сняться глисти, які знаходилися в калі. Тільки завзятість і чимала сила волі дозволять досягти бажаної мети і обійти стороною всі неприємності.

До чого сняться глисти за сонником феломена

Приснилися глисти віщують швидку, але не зовсім звичайну зустріч. Найближчим часом вам зустрінеться людина, а знайомство з ним буде не тільки надзвичайно приємним, але і принесе особливу користь. Але таке сновидіння може пророкувати деякі неприємності і розвиток недуг. Не варто розслаблятися або опускати руки. Тільки у відкритому протистоянні недругам можна уникнути серйозних проблем.