Доведеться розщедритися: дачників попередили про штрафи за розведення курей

0
27

Росіянам вирішили нагадати про цільове призначення землі на дачних ділянках. Так, садівникам дозволяється вирощувати тут будь-які культури і дерева, збирати урожай і насолоджуватися природою. Можна будувати дачні будинки, гаражі та сараї, але сільськогосподарські роботи — зовсім не те. Ще влітку говорилося про те, що розведення великої і дрібної рогатої худоби на ділянці під забороною. Однак тепер мова йде і про курах.

Штраф за їх утримання буде нарахований у розмірі 0,5-1% кадастрової вартості ділянки, але не менше 10 тисяч рублів, пише «російська газета». Якщо кадастрова вартість з якихось причин не визначена, то розмір штрафу становитиме близько 10-20 тисяч.

Відзначимо, що прецедентом для введення таких заходів став випадок, який стався у волгограді. Так, державна інспекція волгоградської області з використання та охорони земель. У підсумку жінку оштрафували на 10 тис. Рублів. Складно сказати, був це плановий рейд або на власницю поскаржилися доброзичливі сусіди. Однак довести свою невинність громадянка не змогла. Курник на її ділянці — адміністративне правопорушення, пояснили жінці у верховному суді.

» говорить москва » пояснив, відреагував на рішення суду негативно.

Вважаю це маренням. Ми повинні всіляко зміцнювати і особисті підсобні господарства, і садово-городні ділянки, і все, що пов’язано з розведенням домашньої птиці, іншої живності. На присадибних ділянках все життя розводили худобу, вирощували картоплю, корми і повний двір був у селян худоби. Ми будемо розбиратися з цим, це просто балаканина», — зазначив політик.

Подібної думки дотримуються і багато інтернет-користувачі, які вже встигли прокоментувати нововведення на форумах.

«ну так, їм аби гроші здерти, не важливо за що», » чула про цей випадок, по суті, це дурість. Вирощувати курей-яке тут порушення?», «мені здається, що власник землі на своїй ділянці може робити все, що завгодно. Так має бути», — вважають люди.

Однак є й альтернативна думка. Деякі стверджують, що той же курник на ділянці може просто заважати оточуючим через створюваного шуму і доставляти дискомфорт сусідам. У будь-якому випадку, можливість отримати штраф за подібне порушення потрібно враховувати, адже перевірки часом трапляються стихійно.

Юлія іоніна