Jill stuart crystal bloom sakura bouquet makeup collection spring 2022 (limited edition)

0
8

Ще одна колекція макіяжу. Jill stuart представляє нову весняну колекцію crystal bloom sakura bouquet. Колекція отримала натхнення в чудовому ароматі квітів сакури.

Jill stuart-засновниця іменного косметичного бренду, косметика бренду популярна в азії не тільки через свій дизайн (немов виготовлена для казкової принцеси), але і завдяки високій якості.

До складу колекції увійдуть:

— парфумерна вода crystal bloom sakura bouquet eau de parfum

— парфумований крем для рук з зволожуючим ефектом crystal bloom sakura bouquet perfumed hand cream

— багатобарвні компактні рум’яна

Crystal bloom sakura bouquet mix blush compact

— помада для губ crystal bloom sakura bouquet rouge lip jemmy satin

Представлена в 2 відтінках: 106 — квітково-рожевий, 107 — рожево-ягідний

— бальзам для губ crystal bloom sakura bouquet lip blossom balm представлений в 1 єдиному відтінку— 01

Парфумерна вода crystal bloom sakura bouquet виконана в стильному ніжно-рожевому флаконі, за формою як і вся серія однойменних ароматів з відмінними прозоро-рожевими квітами і прикрашеними кристалами. Мені подобається такий дизайн.

Парфумований крем для рук з зволожуючим ефектом володіє ніжним ароматом квітучої сакури.

Багатобарвні компактні рум’яна складаються з 5 сегментів різних відтінків (яскраво-рожевий, ніжний рожевий, світлий бежево-персиковий, делікатний світло-рожевий, ніжний світло-зелений). Рум’яна надають шкірі природний рум’янець і розкішне весняне сяйво. При бажанні можна змішувати всі відтінки між собою або ж користуватися кожним окремо. Все залежить від вас.

Помада для губ представлена в 2 відтінках: 106 — квітково-рожевий, 107 — рожево-ягідний. Помада володіє сатиновим фінішем, зволожує губи, надовго зберігаючи рожевий весняний колір.

Оформлення оригінальне «принцесне», футляр незвичайний. Хоча, деякі скажуть, що оформлення косметики мімішне і схоже на набір для дитячої ляльки.

Бальзам для губ представлений в 1 єдиному відтінку — 01. Колір бальзаму залежить від власного пігменту губ, може бути ніжним нюдовим, напівпрозорим або ніжно-рожевим з перловими переливами сріблястого, рожевого і блакитного.

свотчі

Весняна колекція макіяжу jill stuart crystal bloom sakura bouquet makeup collection spring 2022

Буде доступна до продажу в азії з лютого 2022 року.

Що скажете? як вам весняні новинки від jill stuart? мені цікавий парфум.