Lа fin de la belle epoque: рум’яна joues contraste у відтінку 608 ombre від chanel

0
18

Добрий день, дорогі читачки.

Сьогодні я починаю серію постів про засоби з колекції fall-winter 2021 від chanel і перший пост буде присвячений продукту, який, мабуть, привернув найбільше уваги на промо — рум’яна joues contraste у відтінку 608 ombre.

рум’яна joues contraste у відтінку 608 ombre з колекції chanel fall-winter 2021.

Отже, прошу під кат.

Нинішня осінньо-зимова колекція chanel ton sur ton представлена публіці як перша, у створенні якої не брала участь креативний директор з макіяжу лючія піку. Нагадаю, що якихось офіційних заяв від бренду досі не послідувало, однак, доводиться визнати доконаний факт: дана колекція результат колективної праці якоїсь творчої групи. Для кого-то подібний стан справ може стати приводом для радості, а для кого-то джерелом смутку і ностальгії про прекрасно проведених разом з брендом роках, але факт залишається фактом.

Як я вже згадувала вище, по промо публіку найбільше зацікавили рум’яна joues contraste (powder blush) у відтінку 608 ombre. Їх можна було б назвати флагманським продуктом або стар-хітом колекції, але разом з креативним директором з колекцій пропало, як я розумію, і це поняття.

Рум’яна упаковані в стандартну для марки чорну картонну коробочку з усією необхідною інформацією. У комплекті як завжди присутня пластикова мембрана, що виключає контакт рум’ян з дзеркалом футляра і невелика кисть, яку я найчастіше використовую для нанесення засобу і оксамитовий чохол.

коробочка

рум’яна в футлярі, дзеркало і кисть.

Рум’яна володіють традиційним для лінії joues contraste дуже приємним ароматом троянди. на шкірі аромат не відчувається, однак, в момент нанесення дуже помітний.

рум’яна в футлярі.

текстура засоби приємна, оксамитова. Рум’яна матові, не порошать.

свотч на пальці. Природне денне освітлення в приміщенні.

свотч на руці. Природне денне освітлення в приміщенні.

відтінок засоби незвичайний, коричневий, нагадує скульптор. Я розглядаю його як теплий.

Рум’яна добре розтушовуються, але відтінок дуже делікатний . Для мене це безперечний плюс, так як я не особливо люблю рум’яна і переважно віддаю перевагу максимально непомітним відтінкам. Однак, не виключаю, що для деяких дівчат подібна делікатність може стати проблемою.

На наступному фото показано як рум’яна виглядають на обличчі:

природне денне освітлення в приміщенні. Крім іншого в макіяжі використаний праймер original photo finish smooth&blur від smashbox.

Для моєї колекції відтінок рум’ян незвичайний, так як саме рум’ян подібного відтінку у мене ще не було.

рум’яна в повному образі. Природне денне освітлення в приміщенні. Крім іншого в макіяжі використаний праймер original photo finish smooth&blur від smashbox.

рум’яна в повному образі на вулиці. Крім іншого в макіяжі використаний праймер original photo finish smooth&blur від smashbox.

стійкість до демакіяжу. Видаляю рум’яна як і весь інший макіяж за допомогою молочка для зняття макіяжу або гідрофільного масла.

Рум’яна цікаві, відтінок наскільки я розумію, досить унікальний для бренду. За характеристиками рум’яна комфортні, мені імпонує їх делікатність, використовую їх в макіяжах, але улюбленими вони не стали, хоча найбільше сподобалися в осінньо-зимової колекції.

Вартість: 3 135 руб. ( знижка 25%);

Оцінка: 5.