» можна бути мамою і чудово виглядати » жінка витратила майже півмільйона рублів, щоб бути красивою під час пологів

0
22

Також вона накупила нового одягу і кілька пар взуття.

40-літня мешканка британії карла беллуччі довгий час працювала моделлю, тому звикла виглядати на всі сто. У жінки-троє дітей, і скоро вона готується народити четвертого. Причому підготовка йде дуже серйозна-на неї карла вже витратила понад 400 тисяч рублів.

Британка побувала на процедурах з відбілювання обличчя і зубів, оформлення брів і безопераційної підтяжки сідниць, а також збільшила губи, зробила стрижку і мелірування, манікюр і епіляцію всього тіла. За медичними показаннями їй призначили кесарів розтин, так що карла змогла все розпланувати.

» це важливо для мене, тому що, коли я виглядаю добре, я відчуваю себе добре. Мова йде про моє психічне здоров’я. Якби я виглядала в лікарні непривабливо, то була б нещасна. Ні, в такий відповідальний момент я хочу бути на висоті»,

– заявила беллуччі журналістам the sun.

Крім зовнішнього перетворення, вона витратила десятки тисяч рублів на новий гардероб і три пари фірмових кросівок, які будуть мотивувати її «повернутися у форму».

Карла зізнається, що зіткнулася з масою критики своєї позиції в соцмережах.

» мені пишуть, що під час пологів я не повинна турбуватися про те, як я виглядаю, називають мене занадто марнославною. Я ж не розумію, чому, якщо у жінки є діти, вона повинна «розслабитися» і забути про себе. Ти можеш бути мамою і при цьому бути сексуальною»,

– вважає британка.