Гіпоалергенна дієта для дітей

0
159

Дуже важливо, щоб гиппоаллергенная дієта для дітей не стала причиною погіршення стану здоров’я. Домогтися цього можна, якщо будуть дотримуватися певні вимоги. В першу чергу, потрібно брати до уваги потреби малюка з урахуванням його віку – він повинен отримувати вітаміни і мікроелементи в необхідній кількості. З іншого боку, важливо дотримати та необхідні показники калорійності їжі, яка буде включена в раціон.

Відсутня тут і необхідність в сенсибілізуючої активності. У зв’язку з цим слід з великою увагою поставитися до того, які продукти будуть на столі у дитини. Сенсибілізуючі продукти являють собою те, що часто іменується як харчові алергени. Найчастіше вони можуть бути класифіковані на дві групи.

Зміст:

  • Гиппоаллергенная дієта для маленьких дітей
  • Меню гиппоаллергенной дієти для дітей

Гиппоаллергенная дієта для маленьких дітей

У першу групу включають продукти, навіть при відсутності яких в раціоні дитина може нормально рости і розвиватися. Тому від них можна відмовитися. До них зараховують какао, горіхи, гранати та ін У той же час можна виділити категорію продуктів, які завжди повинні бути в раціоні. Такі продукти мають велике значення для дитячого організму, так як їм немає альтернативи. Вони представлені в набагато меншій кількості, включаючи лише коров’яче молоко і курячі яйця.

Коли важливо домогтися того, щоб була дотримана гіпоалергенна дієта для дітей, рецепти не повинні передбачати екстрактивні речовини, солоні страви і гострі приправи. Це пов’язано з тим, що це негативно позначається на травленні. До того ж їх вживання надає дратівливу дію на слизову оболонку шлунка. Тому замість м’ясних бульйонів рекомендується готувати для дитини овочеві відвари.

Гипоаллергенная диета для детей

Меню гиппоаллергенной дієти для дітей

  • Гиппоалергенная дієта для дітей меню передбачає, що дитині неприпустимо давати продукти, що відрізняються наявністю в складі харчових добавок.
  • Раціон не повинен включати копчені та консервовані продукти, гірчицю і т. п.
  • Особливу увагу потрібно звернути на те, що дитячий організм повинен отримувати білок в необхідній кількості, для чого слід брати до уваги його вік.
  • Ідеальним тут варіантом стане яловичина. Перед вживанням її піддають тепловій обробці – варять або готують на пару.
  • Альтернативою яловичини може виступити і курка. З нею здійснюють аналогічні підготовчі операції.

Гипоаллергенная диета для детей

Обов’язково подивіться рекомендації по гиппоаллергенной дієті для дітей:

Джерело: http://istoriya.sumy.ua/