Небезпечні б’юті-звички, які є у багатьох дівчат

0
16

0 небезпечні б’юті-звички, які є у багатьох дівчат

Використання одного шприца з подругою / сестрою / мамою на двох

Категорично ні! ви не можете бути впевнені, що несе в собі кров іншої людини, тому що ми всі абсолютно різні генетично. Ви можете не знати про захворювання іншої людини, про особливості його організму. Абсолютно неправильно використовувати один шприц з препаратом, будь це хоч ваша мама, сестра або найкраща подруга. Запам’ятайте, один шприц використовувати не можна!

Самолікування акне і розацеа

Це призводить до рубців і загострення шкірного запального процесу. Тим більше не можна самостійно тиснути прищі. Залиште цю справу косметолога-дерматолога, який зробить чистку із застосуванням спеціальних препаратів, а також місцевих антибіотиків або призначить грамотне лікування і процедури. Звертайтеся до лікаря вчасно, поки можна вилікувати шкіру без наслідків (рубців, плям постакне).

Народні засоби

Звичайно, іноді бувають працюючі рецепти, але їх мало. Дуже часто пацієнтки шкодять своїй шкірі, хоча очікують від народних методів зовсім інших результатів.

Наприклад, багато дівчат звикли протирати обличчя саліциловим спиртом або хлоргексидином, щоб не було акне. Цього робити не можна, тому що таким чином ви вбиваєте захисні функції своєї шкіри (імунітет шкіри).

Або ж використання «дитячого крему» для зволоження шкіри, який, навпаки, закупорює ваші пори і робить шкіру жирною.

Самостійний підбір косметологічних/дерматологічних засобів

Підбирати собі косметологічний, дерматологічний догляд для шкіри. Часто можна побачити, що дівчата намагаються купити крем «як у подруги», тому що він їй дуже підійшов. Це неправильно. Запам’ятайте, у кожної людини індивідуальні особливості, тип шкіри і проблеми, які потрібно вирішувати. Тому домашній догляд, до речі, як і процедури, підбирається індивідуально.

Самостійне призначення процедур, які порадили блогери/знаменитості та інші.

І тут така ж історія. Не потрібно повторювати за кимось, особливо коли мова йде про ваше здоров’я.

Не говорити своєму лікарю про процедури, які були зроблені до прийому в іншій клініці

Це може обернутися страшними наслідками, адже буває так, що препарати несумісні і потрібно чекати для введення нового препарату в організм 6 місяців. Або апаратна косметологія-тут обов’язково повинні бути дотримані певні проміжки між процедурами.

Мовчати або недоговорювати про прийом препаратів, алергіях, хронічних захворюваннях, вагітності

Ні в якому разі не можна приховувати від лікаря стан свого здоров’я. Не мовчіть і розповідайте чесно про прийом препаратів, алергіях, хронічних захворюваннях, вагітності і шкідливих звичках.