Як прибрати друге підборіддя без пластики, і чому це краще, ніж операція

0
23

Надлишкові жирові відкладення в області другого підборіддя, або, кажучи медичною мовою, в субментальной зоні, — там, де знаходиться перехід від підборіддя до шиї, завжди надають особі тяжкість і додають вік.

При цьому наявність відкладень в цій області — досить поширена проблема, яка доставляє візуальний дискомфорт не тільки представницям прекрасної статі, але і чоловікам. З пластичним хірургом лією гавашелі розбираємося, як позбутися від другого підборіддя за допомогою пластичної хірургії та косметологічних процедур.

Якщо індекс маси тіла більше 25, значить, у пацієнта надлишкова маса тіла і, можливо, присутній ожиріння, то логічно, що в субментальной області у такого пацієнта починає накопичуватися жирова тканина. Спочатку ми пропонуємо пацієнту міждисциплінарне вирішення питання-спільно з ендокринологом, дієтологом, нутриціологом зменшити вагу і, відповідно, зменшити наявність підшкірної жирової клітковини в субментальной області.

Однак, на жаль, не завжди виходить позбутися від жирової пастки в області другого підборіддя навіть в тому випадку, коли людина значно схуд. І тоді пацієнту приходить на допомогу естетична медицина. Одним з найпопулярніших і ефективних способів позбутися від надлишків жирової тканини в області другого підборіддя є ліпосакція. Ця процедура вважається золотим стандартом у вирішенні питання про позбавлення від жирової пастки в субментальной області.

ліпосакція (ліпоаспріація) — це видалення жиру хірургічним шляхом. Видалення жиру в даній області проходить через невеликий прокол, що полегшує реабілітацію і згодом не залишає слідів від проведеної процедури.

При необхідності додаткові проколи робляться в областях, де розташовані мочки вух. Відсмоктування жиру відбувається за допомогою канюлі або шприца. Процедура найчастіше проводиться під місцевою анестезією. Покинути клініку після ліпосакції другого підборіддя, як правило, можна в день операції. Протягом тижня після процедури необхідно носити компресійну маску або пов’язку. З наслідків втручання можна відзначити наявність набряку, який через якийсь час спаде.

Нерідко ліпосакція другого підборіддя проходить в рамках інших омолоджуючих втручань (підтяжки обличчя, платізмопластікі) або поєднується з частковою платізмопластікой в тому випадку, коли присутня необхідність у видаленні надлишків шкіри, так як після ліпосакції було виявлено, що шкіра пацієнта втратила здатність до ретрації (самостійного скорочення) внаслідок втрати еластичності.

Крім пластичної хірургії рішення можна знайти і в косметології. Одним із способів впоратися із зайвою жировою тканиною є кріотерапія .

кріоліполіз-вплив холодом допомагає зменшити жирову тканину на 2-3, 7 мм.під час процедури кріотерапії відбувається заморозка жирових клітин, які гинуть і потім виводяться з організму.

ін’єкційний ліполіз-для боротьби з другим підборіддям використовуються ліполітики прямої і непрямої дії. Вони покращують мікроциркуляцію в субментальной області, борються з фіброзом між жировими клітинами. Ін’єкції сприяють тому, що оболонка клітини розривається, вміст виходить природним шляхом, що і призводить до зменшення обсягів другого підборіддя. Ін’єкційний ліполіз проводиться курсом. Однак дану процедуру не можна порівнювати з ліпосакцією.

апаратні методи

Апаратна косметологія, зокрема такі методики, як фокусований ультразвук (ultraformer) або голчастий rf, також мають свої ліполітичні протоколи. За допомогою даних методів виявляється вплив в тому числі і на область другого підборіддя. Але хороший результат підтяжки субментальной зони можна отримати тільки при невеликих обсягах жирової тканини.

Таїсія ступіна