Ображає студентів і ходить в шортах на пари: однокурсники аліси теплякової скаржаться на її батька

0
66

1 вересня аліса теплякова офіційно стала студенткою головного вузу країни. 9-річна дівчинка вступила на перший курс платного відділення психологічного факультету. Разом з повнолітніми першокурсниками вона буде регулярно відвідувати всі лекції, семінари та практичні заняття. Ось тільки для аліси склали особливу програму, яка має на увазі деякі зміни в самому освітньому процесі.

Наприклад, за студенткою закріплений куратор-психолог, який стежить за успішністю та адаптацією теплякової до студентської атмосфери. Також перший час разом з дівчинкою на заняття в якості супроводжуючого допускають її батька євгена теплякова. Чоловік і сам колись закінчив вуз за тією ж спеціальністю, тому зможе підказати своїй дочці, як швидше освоїтися в стінах вченого закладу.

Аліса поки що справно відвідує заняття, залучена в процес навчання не гірше за інших і вже заздалегідь вивчила програму, з якою багатьом першокурсникам тільки належить ознайомитися. І поки у самої аліси справи йдуть просто чудово, її батько раптово став конфліктувати з деякими студентами.

Як повідомляє telegram-канал «обережно, новини», на євгена в основному скаржаться дівчата-першокурсниці. З самого початку навчального року тепляков, як офіційний представник і опікун неповнолітньої студентки, був доданий в закриті чати і групи, створені старостою психфаку. Всім при цьому відомо, що батько аліси зареєстрований під ім’ям петро іванов. Він неодноразово вступав в листування зі студентами і взагалі намагається брати участь в будь-яких обговореннях.

Конфлікт же розгорівся на тлі того, що одна з першокурсниць звернулася до теплякова на «ти», нібито не знаючи про те, ким з величезної кількості студентів (до обговорення підключені аж 186 осіб) є загадковий петро іванов. Потім дівчина на ім’я вероніка вирішила поцікавитися, чому за алісу відповідає дорослий чоловік, а не сама студентка. Тоді чоловік раптом перейшов на образи і поцікавився у дівчини, через що саме вона комплексує?

» вероніка, я правильно розумію, що вам аліса як кістка в горлі? у вас комплекси з приводу чого конкретно? вашої зовнішності? вашого інтелекту? вашого навчання в мду? що конкретно вам заважає спати?» — написав тепляков в загальному чаті.

Однокурсники аліси відзначили, що євген занадто часто переходить на грубості і образи в коментарях різних тематичних спільнот університету. Також учні вузу скаржаться на те, що чоловік приходить на заняття у футболці та шортах.

Більшість лекцій у студентів мду зараз все-таки проходять дистанційно через особливі умови у зв’язку з пандемією. Однак на деякі практичні заняття аліса як і раніше буде приходити з батьком.

» супроводом буду я, а далі подивимося. Якась адаптація навантаження до її віку все одно буде«,-розповідав євген

Також, за словами теплякова, всі» п’янки-гулянки » і тематичні заходи поза самим навчання пройдуть повз дівчинки, так як їй всього дев’ять років. Вечірку з нагоди посвяти у студенти відзначать без наймолодшої учениці.

Женя мацынина