Гороскоп сумісності: жінка-лев і чоловік-скорпіон

0
17

Любовна сумісність

Звиклу до шанування шанувальників жінку-лева як магнітом притягує холодна неприступність і загадковість чоловіка-скорпіона. Йому в свою чергу імпонує зухвалий характер і ефектна зовнішність жінки. Такі пари складаються завдяки взаємній пристрасті, що спалахує часом миттєво. Кожен відчуває, що знайшов сильного партнера, який по-справжньому йому під стать.

Любов чоловіка-скорпіона і жінки-лева грунтується на відчутті надійності. Але незважаючи на швидке зближення і взаєморозуміння, такий союз не можна назвати повністю гармонійним. Найбільша проблема ховається в ревнивому характері скорпіона. Для нього болісно бачити, як його партнерка користується великим успіхом у чоловіків в будь-якому місці, куди б вони не прийшли. Інстинкт власника змушує його обурюватися і влаштовувати бурхливі сцени, які дуже неприємні левиці. Якщо чоловік навчиться контролювати свої пориви і спокійно висловлювати жінці невдоволення, то любовні відносини між ними будуть цілком щасливими і міцними.

Правда, з шлюбом краще почекати — як коханець партнер-скорпіон для лева ідеальний, але щоб були міцними сімейні відносини, навчитися стримувати себе доведеться обом партнерам. Тому що левиця також має риси, які можуть зашкодити в цій справі. Найчастіше жінка-лев дратує партнера невпинним контролем і нав’язуванням власної думки. Скорпіон ж не терпить порушення своєї свободи і буде постійно суперечити своїй подрузі, а то і чинити на зло. Тому їй доведеться навчитися деяким хитрощам і вмінню йти на компроміс, щоб спокійно узгоджувати плани. Тоді сумісність жінки-лева і чоловіки-скорпіона буде цілком можлива.

Сексуальна сумісність

Тут у жінки-лева і чоловіка-скорпіона відмінна сумісність. Взаємний потяг дозволяє не тільки залагоджувати багато конфліктів, але і довгий час не холонути один до одного. Правда, жінці доведеться ділитися домінуванням і періодично повністю віддавати ініціативу чоловікові. А скорпіону не варто занадто часто цим користуватися-краще вміло підводити свою даму до бажаних задоволень.

Обидва партнери захоплюються достоїнствами один одного і не відчувають почуття скутості в ліжку — вони завжди готові до експериментів і раді різноманітності.

На роботі і в побуті

За гороскопом леву-жінці і скорпіону-чоловікові в побутовому відношенні доведеться навчитися розділяти обов’язки і в рівній мірі їх виконувати. Але це не така вже й велика проблема в порівнянні з феноменальним впертістю обох партнерів.

Будь-яке непорозуміння виливається у відчайдушні бої зі спробою один одного переспорити. Ніхто з них не захоче поступитися першим і якийсь серйозний конфлікт може розтягнутися на роки, періодично спливаючи в сімейних сварках і ще більше їх розпалюючи. Крім цього, ні той, ні інший знак не бажають робити перший крок до примирення.

Проблема ховається в тому, що левиці необхідно керувати своїм партнером, а його до огиди лякає роль підкаблучника і веденого. Тому кожному з них, якщо вони бажають довго жити в світі, потрібно навчитися підносити свої прохання в м’якій формі, щоб вони не звучали як ультиматум. Ще краще буде виділити кожному сферу питань, в якій його думка буде законно переважати, якщо партнер не зможе привести гідні аргументи проти передбачуваного рішення.

У діловому плані чоловік-скорпіон і жінка-лев — це непоганий тандем, який вміє злагоджено працювати. Адже обом життєво необхідний успіх в будь-якому починанні.

У положенні начальниці левиці слід пам’ятати про те, що підлеглий скорпіон буде ефективно працювати за її вказівкою тільки при твердій впевненості в тому, що без неї він успіху не досягне. Тому їй варто відразу позначати його вигоду в реалізованому проекті і важливість своєї участі.

Якщо знаки працюють на рівних посадах, то вони невпинно змагаються у своїй значущості для керівництва. Тому для спільних проектів вони повинні розуміти, що тільки разом зможуть досягти успіху. А ось в якості партнерів по бізнесу пара являє собою нищівну машину, яка впевнено рухається до мети.

Якщо левиця підкоряється скорпіону, то успіх проектів забезпечений. У такого начальника краще розвинені аналітичні здібності і вміння направляти енергію жінки в потрібне русло. Але йому необхідно регулярно хвалити свою підлеглу, висловлювати своє щире захоплення і всіляко заохочувати за виконану роботу. Це дозволить їй і далі працювати з потрібним ентузіазмом.

У відносинах жінки-лева і чоловіки-скорпіона відповідальність за їх збереження лежить в першу чергу на ньому. Щоб не зруйнувати хороший і міцний союз, йому варто приборкувати свої ревнощі і більш уважно ставитися до партнерки. Але і їй не варто забувати про свої негативні якості і менше змушувати чоловіка танцювати під свою дудку. Тоді відносини вийдуть практично ідеальними.