Поки не одружені: 8 красенів-принців, які знаходяться в пошуках обраниць

0
23

22-літній принц микола подає великі надії і викликає море емоцій у прихильниць, яких у нього предостатньо. Так, його високість є спадкоємцем принца йоакіма і графині фредеріксборгской олександри, а також онуком королеви данії, ще до 18 років досяг успіхів в модельній сфері. Він з’являвся на подіумі під час тижня моди в лондоні. Ще в 2018 році микола став вчитися в знаменитій школі løjtnantsbasisuddannelsen.

Останнім часом в блозі з’являлося не так багато нових кадрів з миколою, але днями в офіційний аккаунт данських принців опублікував його новий портрет, який підкорив серця прихильниць. І у них був на це реальний привід: 28 серпня хлопцеві виповнилося 22 роки. Фанатки обсипали компліментами миколи і побажали йому успіхів у кар’єрі.

До речі, у миколи є молодший брат фелікс. У липні йому виповнилося 19 років. Хлопець поки займається навчанням і виконанням монарших обов’язків. Другої половинки у фелікса немає.

принц николайфото@detdanskekongehusпринц феликсфото@prinsfelixafdanmar

Бельгійський принц

29-річний йоахім — другий син принцеси астрід бельгійської та ерцгерцога лоренца австрійського-есте, онук колишнього короля бельгії альберта ii. Хлопець прекрасно освічений: він вивчав економіку в мілані, отримав військову підготовку в бельгійській сухопутній армії, а потім і у військово-морському флоті. Особисте життя принца приховують від громадськості, але відомо, що він ще не одружений. Пару років тому ходили чутки, що йоахім закохався в просту дівчину на ім’я вікторія і нібито в палаці йшла підготовка до весілля, але далі справа так і не просунулася, тому у інших дівчат поки є шанс завоювати серце красеня-принца.

Кузен принца гаррі і принца вільяма

Самюель девід чатто є троюрідним кузеном герцога сассекського і герцога кембриджського. Хлопцеві зараз 24 роки. Відомо, що він активно вивчав історію мистецтв і прикладні ремесла в університеті единбурга. Пізніше самюель вирішив зайнятися гончарною справою. Юнак веде сторінку в мережі, куди викладає свої нові роботи. Серце принца поки вільно, проте від фанаток немає відбою, адже він неймовірно красивий.

Принц ліхтенштейну

25-літній йозеф венцель фон унд цу-наслідний принц однієї з крихітних держав світу. Його особисте життя тримається в секреті, але відомо одне — хлопець поки не одружений. Йозеф обожнює подорожувати. Він об’їздив сша і латинську америку і знає їх настільки добре, що міг би провести екскурсію по будь-якому штату. Принц закінчив коледж в сша, але про його нинішній рід діяльності немає ніякої інформації.

Принци люксембурзькі

Себастьєн анрі — п’ятий спадкоємець великого герцога люксембургу анрі. Йому вже 28 років, але серце принца поки вільно. Себастьєн отримав кілька дипломів з маркетингу та міжнародного бізнесу, а також пройшов курс підготовки в королівській військовій академії. Він служить командиром взводу в 1-й ірландської гвардії. Чоловік захоплюється спортом: він обожнює регбі і навіть є почесним членом місцевої збірної.

До речі, у себстьена є старший брат — 34-річний луї ксав’є. Він раніше був одружений. Від першого шлюбу у принца є двоє дітей, але з 2017 року луї в розлученні, а значить, у жінок ще є шанси.

Принц брунею

30-літнього абдула матіна вже давно охрестили одним з найбільш завидних женихів у всьому світі. Він є четвертим у черзі на престол. У 2011 році хлопець закінчив королівську військову академію в сандхерсті у званні другого лейтенанта. Абдула має ступінь магістра в галузі мистецтв, а також відмінно розмовляє на чотирьох мовах. Принц захоплюється подорожами і грою в поло, займається боксом і гірськолижним спортом. Абдула знаходиться в пошуку своєї дами серця.

» напевно, вона просто повинна бути справжньою. Простота — це те, що дійсно може мене залучити», — говорив красень в одному зі своїх інтерв’ю.

Юлія іоніна