Володимир сичов згадав, як врятувався під час шторму на амазонці і уникнув укусу кобри

0
17

за що ви любите свого героя батю в серіалі «патріот»? його вуса-це частина гриму або вам доводиться відрощувати їх для ролі?

— звичайно це грим! такої можливості-відрощувати вуса, у мене просто немає, адже паралельно є ряд інших проектів, в яких знімаюся. У кожному своєму герої, будь то якийсь негідник або самий позитивний персонаж, потрібно шукати як плюси, так і мінуси, тоді буде більш насичений образ. Батя, незважаючи на те, що, з одного боку, такий кулак прямолінійний і старомодний, дуже любить дружину, дочку і свою справу. Він не підлий, просто у нього скрізь є своя правда. Навіть коли він роздає замість премії прострочені продукти, то робить не просто так, а тому що вважає, що даси людям гроші — проп’ють, а продукти хоч з’їдять і будуть ситі.

цього року ви відсвяткували ювілей. Як ставитеся до піввікової цифри в паспорті?

— нормально! як сказав діма нагієв:»ти на мене бачиш, що після п’ятдесяти життя є, значить, все добре».

хто за професією ваші батьки, чи мають вони відношення до кіно?

— мама все життя пропрацювала в дитячому садку вихователькою, а тато закінчив інститут культури по класу баяна, спочатку був педагогом в школі, потім приватні уроки давав. Я перший в династії сичових, хто пов’язав життя з кіно. Зірки так склалися, що до мене ще в шкільному віці підійшла кастинг-директор і запросила на проби фільму, куди мене не затвердили. Але потім взяли в «єралаш», і з цього почалися мої кіношаги.

ви з дружиною олесею любите подорожувати по екзотичних країнах. Яку з поїздок назвали б найекстремальнішою?

— ми по них подорожували до появи дочок (ганні 10 років, марії 8 років. — прима. «антени»), щоб потім цим не займатися, тому що коли у тебе діти, такого вже не можна робити. Кожна країна була в чомусь екстремальною. Наприклад, венесуела дуже небезпечна, мене навіть попереджали, що якщо в аеропорту будемо переходити з терміналу в термінал, то ні в якому разі дружину не відпускати, за руку тримати весь час. Тому що відвернешся, відвернешся, і немає її. А потім підійде хтось сторонній, покаже фотографію, де вона в машині з кляпом у роті і запропонує заплатити викуп — три або п’ять тисяч доларів. І якщо ти не підеш на ці умови, то дружину більше не побачиш, поліція не допоможе. З нами, слава богу, там нічого не сталося. У південній африці на сафарі за нами гнався величезний слон, мало не перевернув наш джип. Коли сплавлялися по амазонці на маленькому човнику, то потрапили в сильний шторм, різко налетіла негода, вітер, злива і якби човен перекинулася, було б мало шансів дістатися до берега з урахуванням того, що вдень ми в цій же річечці ловили піраній і бачили величезну анаконду. Один раз в індії, де відпочивали вже з дочками, я зустрівся з королівською коброю! йшов з пляжу, виглядав бурундучків, яких кожен день підгодовував, під ноги не дивився, а кобра, коли відчула мої кроки, встала в оборонну стійку, капюшон відкрила… Якби ще пару кроків зробив, вона б точно вкусила, навряд чи б врятувався. Я завмер, в руках пакет з дитячими пластмасовими іграшками, виставив його вперед, щоб якщо що змія на нього кинулася, і потихеньку почав назад відходити. Як відійшов метра на три, вона поповзла. До цього я так хотів кобру побачити, що в індії навіть їздив в сусідні штати, але жодного разу її не зустрічав.

ваша тітка була директором школи. Чи допомагало це в навчанні, чи робили педагоги поблажки?

— мені допомогло це тим, що добре знаю географію. Так як її викладала директор, не вивчити предмет було нереально! і, звичайно, якби моя тітка євдокія михайлівна не працювала в школі, мене б навряд чи взяли в дев’ятий клас, хотіли після восьмого прибрати, враховуючи всю мою хуліганську поведінку і що вчився я погано. Запитували з мене строго за всі мої вчинки і косяки, яких було достатньо.

які свої риси ви дізнаєтеся в дочках? чи знімалися вони вже разом з вами?

— багато чого бачу, вони такі ж темпераментні, невгамовні, бешкетниці і дуже артистичні. У кіно їм зніматися ще рано, нехай погуляють, хоча у старшої, ані, вже є один досвід, але це була не моя ініціатива. Коли ми прийшли в цирк запашних, її побачив продюсер фільму» мальчишник » і запропонував невелику роль. Я відповів, що зарано, але аня погодилася і добре впоралася.

про що ви мріяли в дитинстві і що з цього збулося?

— у дитячому садку я хотів бути клоуном, таким, як чарлі чаплін, потім це все перейшло в бажання стати актором, і воно здійснилося. Мрія мати сім’ю і дітей теж збулася.

з яких причин можете відмовитися від ролі і що ви хотіли б зіграти?

— є такі сценарії, які читати не те що нецікаво — гидко. І коли думаєш, як це все знімуть, то розумієш, що буде жах! ось тоді відмовляюся. А буває, що сценарій чудовий, але грошей не дають, і ніяк його в життя не відтворити. Зіграти я б хотів в якомусь історичному фільмі про русь, богатирів, в чомусь на зразок «хороброго серця», тільки на російський лад.

Олеся гордієнко