Прокачування преса в домашніх умовах

0
134

Прокачування преса в домашніх умовах… Хто не мріяв про гарну фігуру? Хто не дивився на фігуру Арнольда в дитинстві і не бажав мати сталеві м’язи, щоб Анька з паралельного класу нарешті звернула на тебе увагу. Але ми змінюємося, змінюється і все навколо нас: політики, машини, фільми, а так само наш рівень підшкірного жиру.

Зміст:

  • Чому прокачування преса в домашніх умовах може закінчитися провалом?
  • У прокачування преса в домашніх умовах простих шляхів не буде.

Чому прокачування преса в домашніх умовах може закінчитися провалом?

Вся біда в тому, що з віком обмін речовин сповільнюється, і ми мимоволі стаємо повніше, і заповітні кубики все глибше зариваються в безодні жирових відкладень. Тому чим раніше ви візьметеся за себе, тим простіше буде досягти гарної фігури.

Саме наявність «кубиків» на нашому животі головним чином визначає наявність гарної атлетичної фігури, але як їх дістати? Мабуть найбільше оману в інтернеті стосовно поліпшення форми – це прокачування преса. Куди не глянь – все фітнес журнали, тематичні сайти і інші джерела інформації рясніють статтями про прокачування преса за 10 хвилин в день, або диво-таблетці. Розсудлива людина відразу запідозрить підступ. Адже коли все так просто, чому навколо ми не спостерігаємо поголовно всіх спортсменами, а більшість відвідувачів пляжів далекі від форм Аполлона?

У прокачування преса в домашніх умовах простих шляхів не буде.

Вся справа в тому, що простих шляхів не існує! І я не кажу про те, що вам доведеться «качати» прес по 1000 повторень кожен день, скоріше про те, що вам доведеться тримати сувору дієту. Саме дієта практично на 100% визначає ваше статура. Не важливо наскільки сильний і красивий ваш прес – якщо він знаходиться під шаром жиру, ви його не побачите, навіть надівши окуляри на +5. І ось тут варто поставити собі питання – а як я харчуюся? Саме від коригування харчування і залежить рівень вашого жиру.

Прокачування преса в домашніх умовах не повинна відрізнятися від інших м’язів. Якщо ви відвідувач тренажерного залу – приділяйте пресу 20 хвилин до початку тренування для розминки і 20-30 хвилин в кінці. Так як прес є м’язом-стабілізатором, яка тримає наш корпус під час виконання практично всіх вправ, не варто фанатично її качати, в надії що ви тим самим прискорите процес.

Підіб’ємо підсумки: першим ділом зробіть свій раціон спортивним і правильним. Як тільки рівень підшкірного жиру стане менше, ви відразу побачите свої «кубики». Качайте прес кожне тренування, але не акцентуйте на ньому всі свої сили. Так що прокачування преса в домашніх умовах цілком реальна справа.

Джерело: http://dril.com.ua/