Ресторани і президентський люкс за 35 тисяч за ніч: як відпочиває дочка тяжкохворої заворотнюк

0
11

Стан анастасії заворотнюк за останні півроку трохи покращився, і лікарі дозволили актрисі повернутися додому для лікування вже там. Друзі зірки неодноразово розповідали, що вона пересувається на інвалідному кріслі, а допомагає їй соцпрацівник, поки її чоловік петро чернишов не покладаючи рук береться за всю роботу, щоб прогодувати сім’ю і виплатити всі борги.

Громадськості давно відомо, що затяжна хвороба зірки ситкому «моя прекрасна няня» сильно позначилася на фінансах сім’ї, а деякий час їх і зовсім шукали з податкової служби, щоб стягнути борги.

Дочка заворотнюк довгий час жила і допомагала мамі, але з недавніх пір ганною було прийнято рішення з’їхати з батьківського дому. Головними приводами були заручини з коханим і затяжна депресія через стан мами. Зараз блогер почуває себе краще і вже вирушила з подругами в дорогу відпустку в стамбул.

Анна зупинилася в готелі чотири зірки, але в президентському люксі. Середня ціна за такий номер — близько 35 тисяч рублів за добу.

Звичайно, і ресторан для вечері заворотнюк-молодша з подругами вибрали аж ніяк не дешевий. Дівчата вирушили в відомий ресторан nurs et, власником якого є популярний шеф-кухар з туреччини нусрет гекче. Анна замовила на стіл м’ясну вирізку — яку подають в кращих традиціях цього закладу, — з цілою виставою.

Дочка заворотнюк тільки прилетіла на відпочинок, але вже стала розкидатися грошима, активно демонструючи це в instagram. Відзначимо, що анна сама заробляє. Деякий час тому вона пішла з офісу і тепер активно розвиває instagram, заробляючи на ньому.