Як не напоротися на підробку?

0
9

Всім привіт. Не так давно я писала в чілаут з проханням допомогти вибрати парфум в якості подарунка, а так само з проханням поділитися надійним інтернет магазином. Ну що ж, час ікс настав, я зробила замовлення на сайті, який рекомендували мені не один раз в особистих повідомленнях. Купила парфум недешевий і залишила його чекати свого часу бути подарованим на день народження. Ви не уявляєте, в яку ідіотську ситуацію я потрапила, коли людина відкрила упаковку. Це така пальта. Кришка, яка повинна бути латунної, являє собою пластик з наклейкою, сама коробка всередині вся драна і рвана, видно, що хтось шкрябав нігтем, намагаючись відклеїти якусь наклейку, причому успішно. Все в лахмітті від відривання скотча. На самій кришці так само є два чітких відбитка пальця на запеченої фарбі, якою покривали цю подобу кришки.

Загалом, побігли здавати. Звичайно, довелося все це доводити, стали з’ясовувати, що за постачальники. І та-дам, це приватники, а не офіційні представники! сказали, будуть розбиратися, що це за постачальник такий. Але як-би питання. Ви на сайті червоним по білому пишете, що у вас все оригінальне, а самі закуповуєте не зрозуміло у кого за чесне слово. Огидно. З’їздили до них в офіс, щоб здати товар, він знаходиться в складських будівлях, мають офіс розміром з маленьку кімнатку. Все дуже непрезентабельне.

Будьте обережні. І моє питання залишається відкритим, хтось може порадити нормальний сайт, якщо покупка з офіційного з якихось причин неможлива? дякую всім.

Щоб не томити, назва магазину з пальцем починається на «ран», закінчується на «ву».