Рум’яна для тих, хто боїться рум’ян. Rare beauty stay vulnerable melting blush у відтінку nearly neutral

0
24

Привіт! у мене вже є досвід з прекрасною матовою помадою марки селени гомез і це найкомфортніша текстура з усіх, що я пробувала. З нею я отримую найніжніші, майже юні губи, які з плином часу недосяжні без будь-яких особливих маніпуляцій. Спокусилася на рум’яна нейтрального відтінку, так як рожеві у мене є (shiseido).

Упаковка дуже мила. Це округлий ніжно-рожевий футляр на магніті, з опуклими літерами «rare beauty». Всередині золотиста окантовка рефіла і гарненьке невелике дзеркало. Цілком придатне.

Забігаючи вперед скажу, що розробники відмінно потрудилися. Не до чого причепитися. Упаковка міцна і функціональна, не позбавлена естетики і краси, а продукт всередині — казка.

Вага рум’ян 5 г. Аромату не мають. Текстура щільний кремовий рефіл з поглибленням, який при нанесенні перетворюється в ніжну пудру. Самі рум’яна на дотик-тане масло) шалено ніжні і приємні.

Найголовніше — з ними можна переборщити тільки в одному випадку-взяти шпатель, зачерпнути і густо наліпити крем на обличчя. У всіх інших випадках-це неможливо. Розтушовуються в серпанок всім, чим завгодно-пальцями, пензлем, спонжем, що проходить повз котом. З ними неможливо нафарбуватися вульгарно і пішло, переборщити або програти з кольором.

Сам крем виглядає в баночці дуже насичено, але навіть при багаторазовому наборі на палець, ви бачите ось це.

Відтінок-підсушена троянда. Сама нейтральність і природність. Теплий, але я його носила і з холодним макіяжем і з теплим кавовим. Відмінно. Рум’яна не перетягують на себе увагу, не створюють ефект нафарбованого особи. Ні, немов ти виспалася, прокинулася і завжди так виглядаєш — свіжою і відпочила.

Немає ефекту напудреності. Рум’яна не провалюються в пори і рельєф, не мігрують протягом дня, не стягують шкіру.

У справі. Один дотик пальцем до рефілу і до обличчя:

Розтушувала пальцем, не докладаючи ніяких старань:

На губах помада марки у відтінку courage, але ніщо не заважає швиденько нанести рум’яна і на губи теж.

поплескаємо селені! одна з небагатьох відомих особистостей, які приготували для нас приголомшливі продукти, дійсно прикрашають обличчя.

ціна: 2300 руб.

5+, нереальні.