Салат з селерою

0
15

ми готуємо домашній салат з селерою з продуктів, які не вимагають термообробки і будь-якої істотної підготовки. як правило, суміш складається з нарізаного соломкою яблука, солодкої цибулі і черешкового зеленого селери. Крім того, ми додаємо кінзу – вона забезпечує тонкий аромат закуски. В окремих випадках можна додати обсмажене на грилі куряче філе або домашню буженину – виключно за бажанням. Заправка використовується майонезна — її небагато.

Який селера вибрати для салату

У закусці використовуються черешки – соковиті м’ясисті пагони. Вони, як правило, продаються у вигляді «куща», упакованого в індивідуальну упаковку. Стебла повинні бути світло-зеленими і максимально соковитими – це важливо для салату.

Всі частини селери використовуються в їжу. Стебла-ідеальне джерело вітамінів і здоров’я. Це знали ще за часів стародавнього риму. Культурні види стали вирощувати в xvi столітті, і поступово він прижився практично скрізь, хоча тривалий час це було декоративна рослина. Добавка стебел в овочеві салати робить їх соковитими, особливо смачно виходить з молодою капустою. Нарізані соломкою стебла використовуються як гарнір до крилець баффало. Відварені або запечені коріння – смачні ласощі. Крім того, сушені коріння входять до складу сухих сумішей супових коренів.