Светр «квадрат світла» для дочки)))

0
15

Всіх вітаю і всім бажаю жити))) напередодні нового року трохи позитиву вам і настрою)))

Коли я зв’язала собі квадрат кольору фуксія, то дочка мені приглушеним голосом, — я теж таке хочууу))) зв’язала доньці її «хочууу», залишилася задоволена)

Вийшло прям фемілі лук)))

Після того, як я зробила пост про наш фемілі лук, від дочки мені «прилетіло» у відповідь «,- хочу-хочу ще такий!!!))))) запропонувала кілька варіантів, дочка вибрала цей, каже, що зелененького ще у неї не було)))

Ось так і народився цей «квадрат» зеленого кольору)))

Отримала фотозвіт від дочки прямо з роботи, фотографом була дарина, моя внучка))) ось такий «хочу-хочу» зв’язала дочки)))

Тепер дочка володарка двох «квадратів»))

Зв’язала цей светр» квадрат » теж на машинці своєї нева 2)))пряжа в три складання = 100г/800м)))в’язала це тонке полотно на пл.6,5.гумку в’язала на пл. 3, 5 і 3.квадрат розміром 60 х 84 см + гумка 8см. Вага светри 250г.

Вийшло так, як вийшло))може і не всім подобається ця модель,але…дочки подобається, їй зручно і затишно))) мені в своєму, кольору фуксія, теж затишно, ніколи не думала, що подружуся з цією моделлю)))

Почну з передноворічного настрою, трохи відчуєте з фотками хто ще підніме тобі настрій, як не ти сам собі)))веселимося, дочка на позитиві по життю, як і вся моя сімейка, так що всім від нас позитиву і добра)

Ось схема викрійки #квадратсвітла від юлі павлик))